Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Taekookerek/K-pop rajongók!...

Taekookerek/K-pop rajongók! Belenéznétek az irásomba és megtisztelnétek a véleményetekkel?

Figyelt kérdés

Idén március vége óta publikálom Taekook történetemet a Wattpadon. Elég sokan olvassák (gondolom), de visszajelzést abszolút nem kapok. Látom, hogy más írások kapnak kommenteket, én valamiért nem.

Nagyon örülnék néhány véleménynek.


Szivárványhíd by Nyka



2022. júl. 5. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezhetem, hogy miért írsz ilyet? Nem bántani akarlak, de sose értettem, hogy miért jó ez a shippelgetés.
2022. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elírtad a felhasználó nevedet, mert nem az, amit te leírtál. Az a Wattpedes neved. A felhasználó neved ez: taetaekookie1921
2022. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: köszi.
2022. júl. 6. 00:26
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es: Természetesen megkérdezheted, bár a kérdésem nem teljesen erre vonatkozott. Válaszolva a kérdésed 2. részére: fogalmam sincsen, miért jó a shippelgetés. Azt mondják, hogy az emberek szeretik összehozni a nekik szimpatikus hírességeket. Ha nekik jó... Az 1.részre már könnyebb felelni. Azért írok ilyet, mert szeretek írni és szeretem a yaoit vagy a yaoi -gyanús történeteket. Ez a két fiú pedig ihletet ad hozzá. Az, hogy ők egy koreai fiúegyüttes tagjai, engem lényegében teljesen hidegen hagy. A shipnevüket csak az egyszerűség kedvéért használtam.
2022. júl. 6. 00:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm.
2022. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ezek a shippelős cuccok lényegében buzulós fantáziák? Elég beteg.
2022. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os: Köszi, hogy elmondtad te is a véleményedet.


Valaki esetleg az eredeti témában?

2022. júl. 6. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
A válasz egyszerű: letisztultan írsz, a részeken látszik, hogy nem 5 perc alatt írtad meg, hanem energiát fektettél bele. A wattpadnak pont az a titka, hogy csapnivalóan rémes legyen, főleg a fanfictionöknél. Tapasztalatból mondom...én körülbelül 2-3 éve írtam egy Drarry fanfictiont..az akkori írásom rémes volt, de az emberek mégis szerették olvasni.
2022. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as: Köszi a hozzászólást, mindenesetre elgondolkodtató, amit írsz.
2022. júl. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!