Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Intim szőrt, hogy távolítják...

Intim szőrt, hogy távolítják el? Van erre valami jó gyanta ami tényleg kiszedi?

Figyelt kérdés
Próbáltam hideggyantával, de nem szedi ki mind. Tudtok valami megoldást?
2022. júl. 8. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny felület szerintem borotván kívül ne próbálkozz mással , mertúgy jársz mint az egyik ismerősöm.....1 hónapig nem tudott magához nyúlni mert valami szörtelenítővel próbálkozott! Ezzel ne játszál inkább vegyél borotvát abból is az egy pengés big márkájút az a legjobb én azt szoktam használni!
2022. júl. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen volt egy nagyon jó szőrtelenítő krém, de betiltották, mert valakiken durva mellékhatások voltak.


A gyantázás és szőrtépések roncsolják a bőr szerkezetét.

Idővel meglóghat stb.


Lézeres, lassú folyamat, drága, szőr ugyanúgy lesz csak halványabb pár árnyalattal, káros és nem minden színű bőrön használható, intim részeken tilos. Nem véletlen.


A borotva meg leszedi, de 2 naponta borotválkozom.

Tescoban lehet kapni egy jó eldobható borotvacsomagot. Zöld színűek a borotvák, nyelén Extra3 felirat.

Tartós és jól viszi a szőrt.

Kád szélén kikocogtatva folyó vízben szépen kijön a szőr belőle. Persze, ha olyan ember kezében van, aki tud is borotválkozni.


Ha kipattogsz, akkor érdemes nem a szőriránnyal szemben borotválkozni, így nem vágja tövig a szálakat, amelyek visszanőhetnek a bőrbe.


Egyik szőrtelenítés se olyan jó, mindegyiknek van hátulütője, a kérdés az, hogy ki mit választ:


Egészséges bőr rendszeresebb szőrtelenítéssel.

Vagy

Látszólag kevesebb, látványosabb szőrtelenítés, ám egészség roncsolóbb (visszafordíthatatlan károsodások).


Szőrtelenek meg nem leszünk, hiszen biológiai funkciói vannak.

2022. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ui. : mérges tudok lenni azon kozmetikai kollégákra, akik nem világosítják fel a vendégeiket pl intim vagy arc szőrtelenítéssel kapcsolatban a pénz miatt.


Arcon vékony a bőr... Könnyebben roncsolódik, meglóg idővel. Persue korral is jár, de jelentős %-ban rásegít.

2022. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 8. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!