Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoba jelentkezek pénztárosn...

Tescoba jelentkezek pénztárosnak 18 év alatt, mit kellene be írnom az önéletrajzba ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, persze így nem alapinformációkra gondolok, mint pl.: elérhetőségek, tanulmányok, nyelvtudás stb. hanem ilyesmire, hogy miért szeretnék oda menni, mivel igazából, csak kellene pénz, mert telefonra gyűjtök és ezt gondolom így nem kellene beleírnom.

Esetleg valamilyen sablonos szöveg megírásában valaki tudna segíteni ?



2022. júl. 9. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én beírnám az igazat,mondjuk akkor lehet nem vennének föl,de akkor is azt írnám.Amikor régen voltam felvételin,megkérdezte a felvételiztető,hogy miért akarok ide jelentkezni,én pedig megmondtam neki,hogy:nekem aztán édesmindegy hogy hol vagyok,csak kapjak pénzt érte.És visszakérdeztem,hogy:miért,maga nem nem ezért van itt?maga is ezért van,meg mindenki más is,biztos nem a társaság vonzotta ide.Ha én eldönthetném,hogy hol szeretnék dolgozni szívem szerint,az csakis olyan hely lenne,ahol állatokkal vagyok körülvéve,és egyetlen egy ember sincs a közelemben.Erre azt mondta hogy,sajnáljuk de nem áll módunkban foglalkoztatni önt,elnézést.Én meg hogy:tudtam előre,de én legalább őszinte vagyok,magukkal ellentétben,akik eljátsszák,hogy hű de mennyire érdekli magukat az itt folyó munka,és a többi ember.Aztán megvártam volt barátnőmet is,akit viszont fölvettek,és léptem onnan.
2022. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt is lehetsz pénztáros? Úgy tudtam, csak 18-tól.


És önéletrajzot kell írnod?

Nekem semmi ilyet nem kellett, csak jelnetkeztem munkára, szerződést kötöttünk és mehettem is.

2022. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
69%
Készpénzforgalmat csak nagykorú személy bonyolíthat.
2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!