Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek-e 18-év alatt tartalom...

Lehetek-e 18-év alatt tartalom gyártó mint diákmunka?

Figyelt kérdés

16-éves vagyok most, már több éve foglalkozok tartalom gyártással (és szerintem jól is megy a koromhoz képest nyilván még van hova fejlődnöm.)

Láttam már ilyen diákmunkát és jelentkeztem is, de még nem jeleztek vissza.

Biztos vagyok benne, hogy csomó személynek/vállalkozónak/ stb..

kéne tartalom gyártó. Esetleg tudnátok hol találhatnék ilyen diákmunkát?



2022. júl. 11. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkára diákszövetkezeteknél kell jelentkezni, de ott is inkább az egyetemistákat szeretik alkalmazni.
2022. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szó jelentését ismered? Milyen jellegű tartalmakat tudsz gyártani? Pl. ha az lenne a feladat, hogy 2000 n terjedelemben írj tudósítást a Bikmakfelsői vasöntődében történt balesetről, az menne? Tudnál tárcát írni a Balaton körül kapható tengeri halakról? Be tudnál jelentkezni profi hangeszközökkel a Kacsaröcsögei disznófesztiválról? El kellene menni az M874-es autópályához és nagy felbontású képeket prezentálni a vadvédelmi kerítés hibáiról?
2022. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nyilván ismerem ha nem ismerném a szó jelentését nyilván nem írtam volna ki. Tartalom gyártásnál én arra gondolok hogy posztokat/ történeteket /videókat posztolni/szerkeszteni és vágni. Ezt is tartalom gyártásnak hívják. De köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a szó többi jelentésére és így tudtam pontosítani!
2022. júl. 12. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Amit felsoroltál, az nem megrendelésre készül. A kérdésed meg diákmunkáról szól. Annak jogi és egyéb feltételeit nem érintem, mert nem értek hozzá. De ha munkáról van szó, akkor kiadott feladatokat KELL végrehajtani, nem azt csinálsz amit akarsz. Ezért kérdeztem, hogy az is menne?
2022. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!