Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gáz ha egy férfi beszél...

Miért gáz ha egy férfi beszél egy olyan nőnek az anyagi helyzetéről aki sose dolgozott csak mindent aláraktak?

Figyelt kérdés

Egy xy dologról volt szó,hogy ő az utolsó fillérjét ráköltené de hiába mondtam egy normál ember dolgozik a pénzért és csak úgy nem dobálhat ki az ablakon százereket mert ugye van rezsi meg enni is kell meg ilyesmi.De még azt mondja ,hogy sajnáltatás ha egy férfi elmondja,hogy ő nem annyira jó anaygi helyzetben van mint aki azt mondja ,hogy ő se tanulni se dolgozni nem akar sosem mert megteheti alátesznek mindent.És az a lenézés neki,hogy elmondod,hogy neked kevesebb pénzed van mint neki :D

Közben meg a való élet dolgaival tisztában sincs mint valamiért megdolgozni vagy adót fizetni vagy valamit megbecsülni azért mert dolgozott érte az ember.



2022. júl. 11. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2022. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az amit leírtam a csaj gazdag családból való megteheti,hogy nem akar tanulni se dolgozni soha életében és ez is a vágya,hogy ezeket ne csinálja mert milyen már,hogy a pénzért dolgozni keljen meg fúj tanulás,azt se tudta eddig,hogy van adó azt is el kellett magyarázni neki és milyen szemétség,hogy adót kell fizetni mondta ő.És egy dologra lehetne költenem pár százezer forintot de mondtam,hogy én nem vagyok gazdag ember,hogy csak úgy költsek arra a dologra ő meg azt mondta ha szegény is lenne az utolsó fillérjét is rákölteni erre írtam neki,hogy de enni is kell rezsit is fizetni kell nem nullázhatja le magát az ember és erre írta,hogy én lenézem mert jómódú családból való vagyis azzal nézem le,hogy írtam,hogy én nem vagyok gazdag :)
2022. júl. 11. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Minek ápolsz kapcsolatot ilyen személlyel?


A baráti, ismerettségi köreimben egyaránt van mély szegény és milliárdos, ám mindegyikük a valóságban él, normálisak.


Szelektálni kell a gyökereket és az értelmes emberekkel tartani a kapcsolatot.


+minek vagy fennakadva, hogy így reagál? Gondolom nem 2 napja ismered.


Nem gáz, hogy beszélsz anyagi dolgokról, ám azt meg kell válogatni kinek.

Egy rózsaszín buborékosnak...


Tetszik neked az illető, hogy beavatod dolgaidba?

2022. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3/


Eddig még tetszett is de amennyi hülyeséget összehordott meg a buta felfogásával inkább már kiábrándító.

2022. júl. 11. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Alsóbbrendűnek érzi magát, teljesen joggal. Oszoljanak, kérem, nincs itt semmi látnivaló!
2022. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Attól alsóbbrendű,hogy ő gazdag én meg nem? Fura felállás :)

2022. júl. 11. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha leírhatatlanul segghülye, meg csak mentegetőzés helyett mondja a blődségeit, akkor van mire kicsinek lenni neki is.
2022. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


csak az írásaiból nem azt vettem le,hogy felfogja a hülyeségeit hanem még van amire büszke is.

2022. júl. 11. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nem a szellemi vakfoltja közepén lenne a dolog, hanem itt-ott elkezdte volna tudatosítani tkp saját magának saját magát, akkor rég nem itt tartana. A csalafintaság az ember működésében rejlik: jön az az infó lentről folyamatosan, csak fent az "okos" megmagyarázza, számtalanszor, és full félreértelmezve "használja". Erre, amit látsz. Se eleje, se vége. Nem a szabadságát éli, hanem a tényleges sorskönyvét, ami Élet tanárúrként nyugtatja a kezét a pálcán neki folyamatosan.
2022. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azt se tudta eddig,hogy van adó azt is el kellett magyarázni neki és milyen szemétség,hogy adót kell fizetni mondta ő."


XD Csak ennyit tudok erre írni.

2022. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!