Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyamatosan kapjuk a Beauty...

Folyamatosan kapjuk a Beauty Line leveleit a kamu nyereményekről. Hogyan lehet lemondani? Van hozzájuk valamilyen elérhetőség? (e-mail cím)

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Postán, vagy e-mailben kapod?

Ha postán, akkor csak írd ki a postaládára, hogy nem kell szórólap.

2022. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha e-mailben, akkor a legrosszabb, amit tehet, az a lemondás. Akkor iratkozol fel csak igazán. Kapnak így egy visszajelzést, hogy létező a cím.

Szűrőt kell rá beállítani, ha zavar.

2022. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyaluld szűréssel őket!

A feleségemnek 18 ezer (!) "levele" volt az email fiókjában, amikor felajánlottam neki, hogy segítek "rendet rakni" a fiókban! Néhány keresztkérdés, - konkrétan, hogy kikre kíváncsi még ezt követően, - eltöltöttem nagyjából kettő órát azzal, hogy beállítottam a szűréseket, - még azon a napon "lenulláztam" (a nem kívánatos forrásokból) beérkező leveleket és alig maradt valami a ládájában.

Ha előkerül ez a hányadék cég egy másik email címmel, azt is hozzácsapod a szűrési listához! Kettő perc munka és többet nem zavarnak erről a címről! Ahhoz, hogy újabb címről zaklathassanak, sokkal több időt kell beáldozniuk, mint kettő perc...

2022. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!