Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg? Diákmunkán...

Hogy kérdezzem meg? Diákmunkán vagyok, szeretnék másik diákmelót, de nem tudom, (meg nem is nagyon merem) hogy kérdezzek rá hogy van e másik munkalehetőség. Régóta vagyok azon a helyen ahol most vagyok..

Figyelt kérdés
nem tudom hogy mit mondjak ha megkérdezik miért szeretnék elmenni onnan.
2022. júl. 15. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ki szeretnél lépni a szövetkezetből vagy azon belül más területen dolgozni?


Egyik sem gáz dolog, ha más területen akarsz dolgozni írj annak a személynek aki közvetíti a melót, hogy szívesen kipróbálnád magad más munka területen, mert a mostani nem hozzád illik. Ő majd elküldi a listát, hogy milyen lehetőségek vannak. (Ill. saját honlapon is hirdetnek)


Ha a tagságot szeretnéd megszüntetni először írj a mentorodnak, hogy többé nem akarsz tag lenni. Ő a továbbiakat elmondja (mikor gyere papírokat aláírni, milyen iratok kellenek stb) Ha akadékoskodnak, hogy miért mondasz fel, találj ki valamit. Pl.: Készülsz vizsgákra, ezért nincs időd vagy a diákszövetkezet nem hozzád illő lehetőségeket kínál.


Igazából mind1 mit mondasz. Fiatal vagy, diák és pályakezdő. Nem te vagy az első, aki ezzel a kéréssel fordul hozzájuk. Senki nem harapj le a fejed :)

2022. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!