Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy spontán...

Szerintetek, ha egy spontán időutazás keretében visszakerülnétek kereken 10 évvel ezelőttre, mennyire lenne nehéz visszarázódnotok az akkori állapotokba? (lent kicsit kifejtem bővebben)

Figyelt kérdés

Magyarán az érdekelne, hogy szerintetek mekkora az eltérés a jelenlegi és a 10 évvel ezelőtti világunk között?

Most épp 2022 és 2012-t versenyeztetném meg, de ha esetleg további években is kiemelném ezt a kérdést, akkor azokra az évekre lesz érvényes.

Itt most elsősorban nem magánéleti dolgokra vagyok kíváncsi, hisz azok mindenkinek egyénileg eltérőek lehetnek, hanem közéleti témákra. Mint például a technológia, a filmes és zenei felhozatal, média, politikai helyzet, bármi ami az eszetekbe jut.


Fontos kritérium, hogy semmit sem vihetnétek magatokkal a jelenlegi időtökből!

Mi az, aminek örülnétek, hogy újra az életetek része lehet, és mi az, ami hiányozna a jelenlegi idősíkotokból, mert 10 évvel ezelőtt még nem állt rendelkezésetekre?


Kíváncsi vagyok, hogy kinek mik jutnak eszébe 🙂

Ha a korotokat és nemeteket is feltüntetitek a végén, azt megköszönöm!



2022. júl. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012-ben már javában nyakig volt az ország a 2008-ban kezdődött 10 éves válságban. Az autókerekedések bezártak, a kisboltok tönkrementek, az emberek az út menti fosókaszilvafákról szedtek gyümölcsöt a gyerekeiknek. Munkanélküliség és nagy szegénység volt.
2022. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szegény volt mindenki, hogy kereslet híján az ingatlanárak a béka sgge alá csúsztak, ismerősöm 5 millióért vett zuglói jó állapotú garzonlakást.
2022. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év múlva ugyanott lesz az ország gazdaságilag, a félmillió katás tönkretéve, a megemelt rezsik miatt rengetegen kilakoltatva, nyugdíjasok főleg. Szegénység miatt nem lesz vásárlóerő, tönkremennek a boltok.
2022. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ment ki az exem Németországba takarítónak, hogy az esztelenül felvett devizahitelét fizethesse. Tavalyig takarító volt, még csak a fizetése sem emelkedett, hiába váltott munkahelyeket. Most már munkanélküli, mert megszerezte az állampolgárságot, adnak neki segélyt.
2022. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
Nem lenne nehéz.
2022. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt is sok fa-szságot csinált a fidesz, de akkor még volt remény. Azóta már reménytelenül szétbarmolták az országot.
2022. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen dolognak örülnék, de nagyon, mert akkor még élt anya.
2023. márc. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az nem mondtad, hogy a jelenlegi tudásunkat/elménket is vihetjük magunkkal 10 évvel ezelőttre vagy sem. Sokkal okosabb lennék, mint voltam. 🙂
2023. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!