Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19é lány vagyok.Egy buliban...

19é lány vagyok.Egy buliban szexeltem először,részegen.Viszont nem egy sráccal.Kb. 2óra volt a két aktus között. Egyik ismerősöm azt mondta hogy ennyi erővel pénzt is kérhettem volna érte.(Megbántott hogy ezt mondta)Könnyű vérű/r*banc vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Csak az őszinte véleményt írjátok le!

2022. júl. 26. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ráadásul igénytelen liba is, én hányni tudnék az olyan nőktől, akik így leisszák magukat.
2022. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nincs mit szépíteni a dolgon: a leírásod alapján igen.

Ezen nem is vagyok annyira kiakadva, mint azon, hogy 19 évesen annyi eszed van, hogy ilyen szenzitív kalandokat kifecsegsz magadról!

Ha már belementél egy ilyenbe, legalább annyi eszed lehetne, hogy mélyen hallgatsz erről és megtartod a saját titkodnak, amennyire csak lehet!

Összetéveszted a lazaság fogalmát a zsigeri butasággal!

2022. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már megbántam de nem tudom visszacsinálni. Köszönöm az őszinte válaszokat
2022. júl. 26. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Már csak annyit tehetsz, hogy megpróbálod úgy élni az életedet, hogy ne keveredhess még egyszer ilyen helyzetbe. De ha nem bírsz a libidóddal, akkor meg próbáld meg úgy alakítani a körülményeket, hogy a történésekből ne keveredhess ki megalázva, megalázkodva!

Összpontosíts a jövőre, - teljesen felesleges most már a múlton agyalnod!

De a jövővel összefüggésben erősen ajánlott a megfontoltabb viselkedés!

2022. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen. Igazad van. Nem is terveztem többe ilyet tenni.
2022. júl. 26. 21:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel!
2022. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak előre próbálok nézni
2022. júl. 26. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Szimplán fiatal vagy, aki hülyeséget csinált. R*banc akkor leszel, ha rendszert is csinálsz belőle, amúgy nem nagy ügy. Mind csináltunk marhaságokat fiatalon.
2022. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nincs benned büszkeség és tartás.


Az első szex és annak körülményei a legtöbb embernél drashtikus meghatározója a jövőben lévő szexuális életnek.


Vártad volna ki s vesztetted volna el normál, pia mentes fejjel.

(ha egyszer lesz gyereked, inkább hazudj a szűzesség elvesztésedről, mintsem rossz példát mutass... Még ha nem is szép dolog hazudni.)


2 óra eltelt. Gumi nélkül? Mert ha igen akkor van esély terhességre, főleg ha volt 2.kör.


A barátnődet meg cseréld le, ilyen személy, aki ilyet mond... Nem barát s nem is félt vagy vigyáz rád...


Persze a kijelentésének előzményét, eseményét te hoztad össze.


S igen, visszataszító a lerészegedett ember, nemhogy nő.

Az meg főleg, hogy így vesztetted el...


Önmagadat minősíted le.


Nem azt mondom, ne szexelj, de legyen benned felelősség tudat, tartás, nőiesség.


Mert ez tényleg nem volt nőies, hanem ribizlis.


Akik gyerekekkel szoktam beszélgetni családi és baráti köreimben, tudják, hogy velem meg lehet beszélni sok mindent és olyat nem mondok, ami ne lenne jogos vagy/és igaz.


Mindegyiküknek el szoktam mondani miért fontos az első, mit szabad, mit nem, a veszélyei és csodálatos pillanatai.

S ha a csodálatos pillanatokat akarják, akkor azért tenni kell és megteremteni a testi, lelki, agyi felkészültséget + merjenek kommunikálni, ehhez viszont rendes párt kell találni, akiben bízni lehet s rendes.


+merjenek nemet is mondani.

S a szűzesség nem szégyen.


A lényeg: első sorban rólad szól mindez, aztán párodról.



Dehát ez van, megtetted. Nem mondtál nemet.

Legalább a pasid/párod vagy csak egy valaki/ismi?


Mert ha még a párod se az tényleg necces.


S vegyél terhességi tesztet!

A használati útmutatót olvasd el mindenképpen, mert nem mindig lehet használni stb.


Nem hiányzik egy ilyen eset után egy újabb baki,ami szintén örökre szól s felelősségteljesebb: a gyerek.


+ha iszol is, tarts mértéket.


Gyerek témában viszont nincs helye szégyenlősködésnek pl "elmondjam-e anyunak?", igen, mondd el, főleg ha pozitív lenne a teszt,hiszen elcseszed a saját életedet és a gyerekét is, ha megszülöd.


(sok ilyen felelőtlenségből születtek már gyermekek, akik lelki világa ronggyá tépett. Ne legyél a következő felelőtlen!)


A szex felelősség is és komoly dolog, mindamellett, hogy csodálatos érzés.


Ezért "van korhoz kötve" - felelősség s minden vele járójának felfogása, amit gyermek fejjel nagyon kevesen értenek meg.


Felnőttek közt is vannak példátlanok, akik elítélendőek.


Szóval irány a patika s vegyél egy tesztet.


Nálam még védekezés mellett is szokott lenni, mivel nincsen 100%-os védekezés! Ezt tudd!


Igen, sokat kidobtam a tesztekre, de jobban érzem magam, hogy biztosra megyek.

Párom is aranyos, olykor ő maga veszi nekem.


Nem szégyelni való dolog. Szóval, ha mész patikába, ne érezd kínosan magad.

Pl patikus barátunk szokta mondani "csak örülök, hogy figyelnek erre és még plusz bevétel is. "

2022. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vis Maior válasza:
54%
A pénzkéréses komment durva volt a barátnődtől. Nyilván nem ez a legideálisabb módja a szüzesség elvesztésének, de az is igaz, hogy ettől nem lettél rosszabb, vagy akárcsak más ember mint voltál. És az sem törvényszerű, hogy ez bármennyiben is kihasson a jövőbeni szexuális életedre: ami történt megtörtént, ha élvezetes is volt az a legjobb, ha nem, vagy nem emlékszel rá, akkor még van 70 éves további, kicsit jobban előkészített szexre ;)
2022. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!