Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni?

Patakiliaa kérdése:

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki tud segíteni? Nem tudok belépni egy Instagram oldalamba, és nagyon szeretném vissza.. sajnos mikor benne voltam nem mentettem semmit, és új telefonom lett egyáltalán nem tudok belépni. Nem tudom a jelszót, és az e-mail jelszavát se.. ne legyetek bunkók kérem.. nem hiszem hogy csak velem van ilyen. A felhasználó nevet tudom.. de sehogy se sikerül vissza jutni.. próbáltam már minden tőlem telhetőt.. előre is köszönöm szépen a segítséget! Szép napot/estét/reggelt.

2022. júl. 28. 06:42
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Gépen voltàl bejelentkezve esetleg? Ott megeshet, hogy a gugli elmentette a jelszavad.


Elfelejtett jelszó opciónàl megkapod a mail-t?

2022. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régi telefonról nem tudod az e-mailt megváltoztatni, hogy az elfelejtett jelszót a másikra küldje ki?
2022. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1/2


Sajnos nem.. csak telefonon voltam, és mint írtam is az e-mail jelszavát se sikerült felírni sehova.. épp ezért nem tudok sajnos bejelentkezni.

2022. júl. 28. 08:40
 4/5 A kérdező kommentje:

2/..


Nem sikerült sajnos. Próbáltam már.. köszönöm szépen a segítségeket! Próbáltam már őket de semmi.. de nagyon szépen köszönöm!

2022. júl. 28. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy amikor új telefonod lett miért nem töltötted át az adatokat. A régi telefonoddal mi van? Az hol van? Egy jelszó megváltoztatás idejére csak be bírod kapcsolni.
2022. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!