Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek?? Nem akarok...

Mihez kezdjek?? Nem akarok bemenni dolgozni (diákmeló). Többi lent:

Figyelt kérdés
Nem akarok bemenni melózni, az oka az hogy az egyik ottani dolgozóval jóba lettem majd megharagudott rám nagyon.. és nagyon rossz így bemenni... Nem fog megbocsátani, a gond hogy szeretném őt legalább látni.. de a melóra nem tudok odafigyelni.
2022. júl. 31. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Akkor mondj fel, keress másik helyet.

Tanulság: munkahelyen (főleg elsőre), nem mélyítünk el kapcsolatot, a munkára koncentrálunk, nem fiúzunk, nem csajozunk.

2022. júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt célom "fiúzni".. amiatt mentem el melózni mert nem volt pénzem, nem a társaság miatt, ez most így jött ki sajnos, és ne találok rá megoldást. Amiatt jó ez a meló mert esti műszak.. ha úgy van órám tudok menni melózni (persze most a sulis időszakról beszélek nem a nyárról). Kb már félek bemenni.
2022. júl. 31. 06:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: mikor kilépsz az ajtón a magánéleted felakasztod a fogasra. És szépen otthon hagyod.

A munkahelyre dolgozni jársz. Nem barátkozni, nem pasizni, nem ismeredni, nem lelkizni. Dolgozni.

Minden mást szabadidőben.

2022. júl. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!