Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múltkor mikor jött a postás,...

Múltkor mikor jött a postás, zokni volt rajtam és ugye gyorsan bele kellett bujnom valamibe és haat a szandálom volt elől és úgy mentem ki, sztetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
A postás elég furán nézett rám sztetek azt gondolta h mindig így hordom?

2022. aug. 2. 08:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát azért valljuk be őszintén, emellett a kérdés mellett eltörpülnek a világ gondjai (globális felmelegedés, háborús konfliktusok, társadalmi egyenlőtlenségek stb.).
2022. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A zoknin és a szandálon kívül volt még más is rajtad?
2022. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem postás látott már minden kombinációt. Én is mentem már ki ágyból kiugorva, tűző napon megvakulva, rossz szakadt cuccban. Világom nem tudom néha olyankor, aztán írjam alá...

Nem éreztem még úgy se, hogy rosszul néztek volna rám, hasonlóképp futárt is köszöntöttem már. Tudják ők, hogy hát nem mindig épp legalkalmasabb időben érkeznek. Még az is jó, amikor épp a kádban ücsörögsz és hív a futár, hogy megérkezett vagy csenget a postás.

Szerintem tehát nem ciki. Ha pont neki annyira nem is tetszett, van jelentősége?

2022. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ez nagyon ciki. Mármint a kérdés. Hogy az időnket ilyen marhaság olvasására rabolod, és a sajátodat is a bepötyögésével.
2022. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
kérdező! Nőj már fel, légyszí..
2022. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Te jó ég!


Szerinted a postás divatdiktátor, és kiposztolja este nyilvánosba, hogy téged hogyan látott? :-DDD

2022. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez vérciki. Kaptad volna le a zoknit és mentél volna mezítláb! Szandál nélkül.
2022. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem ciki, néha én is így vagyok.
2022. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, szerintem a zokni szandállal nem egy borzalmas dolog. Miért? Mert kora reggel, mikor még hűvösebb van, a szandálhoz jól jön a zokni.


De van ennél nagyobb baja is jelenleg a világnak, az meg, hogy a postás hogy néz rád, kb. le van tojva. Foglalkozzon a saját dolgával.

2022. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!