Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kék kabátos lány c. könyvben...

A kék kabátos lány c. könyvben Amalia miért nem ment Hannekével?

Figyelt kérdés
Most olvastam el a kék kabátos lányt mint kötelező olvasmány és van bennem egy kérdés aminek válaszán nagyon sokat gondolkodtam. Amikor a transzportot ugye vitték és Ollie meg Hanneke ott voltak hogy Ollie elvigye a kamerát, Hanneke pedig Mirjamot (aki ugye Amalia volt), akkor Amalia nem ment Hannekével mikor kérte hogy menjen vele. A könyv megválaszolja ezt a kérdést? Nektek mik a teóriáitok? Egyszerűen csak azért mert hirtelen megijedt az idegentől vagy nyomósabb oka volt? És utána miért kezdett el futni a híd felé? Nem tudom, hogy a könyv megválaszolja-e ezeket a kérdéseket, én nem vettem észre hogy így tenné, szóval inkább a teóriáitokra lennék kíváncsi.

#könyv #A kék kabátos lány #Monica Hesse #Hanneke
2022. aug. 2. 10:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!