Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ifjúsági horgász engedéllyel...

Leoak14 kérdése:

Ifjúsági horgász engedéllyel lehet e 2 bottal horgászni ?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat :D
2022. aug. 7. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Eggyel lehet csak, de ez benne van a tananyagban is. Hogy tanultad meg az anyagot, ha még ennyit sem tudsz?
2022. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs hogy nem írtam oda hogy TÚRISTA horgász jegy mert én azzal vagyok,az meg hogy nem tanultam hát most erre hova,meghát majd most augusztus vége felé fogok menni vizsgázni,egyébként miért kell pofátlankodni ez csak egy kérdés,pedig azt hittem hogy itt vannak normálisabb emberek is dehát sajna mindenhol vannak ilyenek
2022. aug. 9. 00:20
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ifjúsági van, és használhatok 2 botot, de turista engedéllyel ha jól tudom, akkor a felnőtt is csak 1 bottal pecálhat.
2022. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na várjunk ha én ifjúsági horgász engedéllyel rendelkezem akkor 2 bottal horgászhatok ?

Mert nekem azt mondták hogy csak 1 bottal horgászhatok

2022. okt. 23. 13:09
 5/5 anonim válasza:
Ahova én járok pecálni, ott lehet 2 bottal, a horgászboltba kell megkérdezni, vagy interneten utánna nézni, hogy ahova te jársz oda milyen szabályok vonatkoznak.
2022. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!