Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék sírni?

Hogyan tudnék sírni?

Figyelt kérdés

Bármilyen szomorú dologra is gondolok, nem tudok sírni. Ez már régóta van és nagyon zavar. Amikor nagyon ritkán sikerül sírnom akkor megörülök, ez miatt hamar el is múlik a sírás. Az egyetlen alkalom amikor mindig elsírom magam, ha valaki felemeli rám a hangját, és nyilván nem fogok odamenni valakihez és megkérni, hogy kiabáljon velem.Ha nagyon erős fájdalmat okozok magamnak, akkor sem tudok sírni, szóval ez nem megoldás. Bárkihez is fordulok segítséghez, az a válasza, hogy nézzek meg egy szomorú filmet, vagy olvassak valami szomorú hírt meg ilyenek. Ezek nem segítenek, nem tudom mintévő legyek. Igazából segítséget szeretnék kérni, hogyan tudnám úgymond megsirattatni magam.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2022. aug. 8. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra amikor elvesztetted egy számodra nagyon közeli hozzátartozódat, és csak sírtàl, és sírtàl.

Ha nem volt még veled ilyen, akkor nincs is okod sírni.

2022. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Velem is sokáig ez volt. Ért nem is egy rossz pillanat, de érzelmileg nem voltam fejlett. Aztán meghalt a nagymamám. Gimis voltam. Igazából nem ütött meg ott és akkor, pedig ravatalozni is mentünk, , csak két nappal később. Az osztály teremben égett a gyertya, adventi koszorún, azt bámultam. Közben a tanár engem szólított felelni. Egy szót se tudtam szólni, én sem értem, de akkor ott elfogott a siras, de olyan iszonyat módon . Valahogy talán akkor szembesültem, hogy többet nem megyünk hozza, nem beszelgetunk a teraszon, nem küld at a boltba fagyiert, se uditoert, nem fog nevetni, stb. Ott aztán kijött belőlem évek zokogasa, és felfogtam, ez most megszakadt, és annyi de annyi dolgot akartam meg mondani neki.


Kicsit önsanyargatás, de gondolj a legrosszabb pillanatokra, mi az amit megeltel volna de mégse jött össze, stb .


Ha ez sem jön be, akkor nem kivanom, de valószínű csak egy hozzátartozó halála fogja ezt elhozni.

2022. aug. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
35%
Megint abbahagytad a gyógyszerek szedését???
2022. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy kollégám temetésekre jár énekelni.Lépj be egy kórusba.

:)))) Hidd el addig jó amíg nem bömbölsz... ha kell majd úgyis fox!

Vagy ha nem megy javaslom a hagymapucolást.

2022. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!