Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyleg minden ennyire draga...

Tenyleg minden ennyire draga lett Pesten?

Figyelt kérdés

Külföldön elek regota es neha neha haza jarogatok.

Most egy jo ideje nemvoltam...szerintem lassan 1,5 - 2 eve.


Nemsokara megint megyek csaladot latogatni es elkezdtem itt olvasgatni a forumban mert pont volt idom. Azt olvasom mennyire gaz, nincs penz, rezsi plane a kaja, mozi, shoppingolas lett draga?


Erdekelne hogy mire szamitsak ha megyek.


(U.i.: a csaladomat hiaba kerdezem, ok mindig is jol kerestek es max azt a valaszt kapom gyere csak, majd meghivunk mindenre...de azert szeretnem tudni megis ennyire draga lett minden?)


Köszönöm



2022. aug. 8. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem csak pesten, hahem az egész kva országban. Brutális az infláció
2022. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg durván
2022. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek kb 6-7 havonta járok haza nem semmik az árak én inkább több boltba elmegyek ahol olcsóbban megtudom venni ugyanazt a terméket

Magamra főzök stb nincs éttermezés

Moziba voltam hát attól függ honnan nézzük ha megéri a film akkor megéri az árát amúgy online az is

Szóval így

2022. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőkehalmáj konzerv 1200 forint. "Mi a k*rva anyád van?" Gondoltam magamban reggel. Mostanába se fogok sokat enni belőle. :(
2022. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és tavaly 500 forint körül volt.
2022. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!