Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a jelöletlen épület...

Bk88 kérdése:

Mi az a jelöletlen épület nagy szögesdrótokkal Kőbányán a Sibrik Miklós úti felüljáró közelében?

Figyelt kérdés

Van egy elég jól körbeerősített épület ezen a címen, a Sibrik Miklós út és a Gergely utca sarkán:

1103 Budapest, Gergely utca 83.


Arrafelé lakom, ezért el-el megyek mellette, de nem láttam még embert az udvarán vagy a bejáratnál.

Szögesdrótok, vasbeton, sok kamera, kinn az udvarán pár generátor, az oldalán valamilyen légcserélő rendszer csövei, az épület kerítései és nyílászárói pedig zöld színűek. Jópár kamera van rajta, meg riasztók, és befelé néző szögesdrót, minden ablakán pedig fémrács is. A legtöbb ablaka tükrös fóliával fedett vagy belül szalagfüggönnyel elsötétített, fény nem szokott kiszűrődni. (Egyszer arra járva éjszaka észrevettem, hogy még benn, az ablakokon belül is vannak kifelé néző kamerák az emeletén, a kivilágló infrafényükkel.)


Először azt hittem, hogy a szomszéd épületbeli Pietro Fiorentini gázkészülék gyártó céghez tartozik, de láthatóan egy szögesdrót tőlük is elválasztja ezt a saroképületet.


Esetleg valaki tudja, mi van ott? Csak kíváncsi vagyok. Valamilyen informatikai létesítményre tippelnék.



#KÖKI #Kőbánya #biztonságtechnika #szögesdrót #megerősített épület #stratégiai létesítmény
2022. aug. 14. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pénzjegynyomda.
2022. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!