Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a k*rvaság szégyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a k*rvaság szégyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 23:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%

Eléggé.

Nyilván aki az, annak nem...

2022. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
A legnagyobb...
2022. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért kéne az legyen. Vannak akik abból élnek, hogy másokat szórakoztatnak. Ez is majdnem ugyanaz, ha én úgy döntök, hogy az leszek akkor miért kéne szégyellni?
2022. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

"Vannak akik abból élnek, hogy másokat szórakoztatják."



😂😂😂😂😂😂😂😂 Ez kva jó!

2022. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, DE ismerkedésnél ha nem derül ki a múltja és később jövök rá, akkor lehet 10 éves kapcsolat is, baszom a kukába
2022. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincsen vele próbléma

Mondjuk kicsit vicces, hogy az emberek megvetik azt aki pénzért szexel. De az, hogy George Bush az olaj lobbihatására lerohanta Irakot vagy az EU vakcina beszerzése az senkinek nem okoz megbotránkoztatást. Pedig ők is eladták magukat a pénzért

2022. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Őket is ugyanúgy megveti minden normális ember. A kva és a politikus a két legalja.
2022. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nincs ebben semmi. Sőt, tiszteletreméltó. Figyelembe véve, hogy hány ember "qrvul" különféle módokon, hányan csalják a párjukat, vagy szexelnek pozícióért, előnyökért... na az szégyen. A prosti legalább felvállalja, nem sumákol, nyíltan végzi a munkáját. Semmi megvetendő nincs benne.

Ha annyira rossz, akkor vajon miért ez a legősibb mesterség, és miért van ekkora igény rá?

Nem azért járnak az emberek prostikhoz, mert léteznek, hanem azért léteznek mert van rá igény.

2022. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Tiszteletreméltó. Igen valószínűleg neked mert te is jársz hozzá.


A többi embernek meg teljesen más a véleménye.

2022. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9: nem, nem járok, van párom, nincs rá szükségem.

Ahogy heteró is vagyok, nem szexelek azonos neműekkel, mégis el tudom dönteni, hogy ők is ugyanolyan emberek mint én, és elfogadom azt, hogy nekik más a preferenciájuk.

Vagy ahogy pl nem jönnek be a hatalmasra gyúrt emberek, de mélységesen tisztelem az óriási munkát, amit belefektettek. Vagy nem szeretem az operát, de elismerem a művészi értékét és elfogadom, hogy sokan meg szeretik.

És ne írj ilyet, hogy "a többi embernek meg teljesen más a véleménye", mert nem ismered minden ember véleményét. És nem igaz, hogy a többi embernek más a véleménye. Neked más. És nyilván vannak, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak (sok az egyszerű ember). És olyanok is, akik meg nem.

Te egy nagyon egyszerű ember vagy... (ez eufemizmus volt)

2022. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!