Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amazonos vásárlás, mit rontott...

Amazonos vásárlás, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Az appot használom, ha ez számít. Beraktam a kosárba a terméket, rámentem hogy proceed to checkout. Itt kérte hogy adjak meg egy bankkártyát. Megadtam a kártyám adatait, behúztam hogy ez legyen az alapértelmezett vásárlási mód, elfogadta, majd visszadobott a termékemhez. Rámentem megint a proceed to checkout-ra, erre kiírta hogy 15 percig nem adhatok hozzá úgy kártyát. De én nem újat akarok hozzaádni, csak megvenni azt a nyomorult könyvet! Van ott még egy olyan opció is, hogy add a personal checking account, de szerintem nekem olyanom nincs. Az lehet a gond? Könyörgöm valaki mondja meg, mit rontok el.

2022. aug. 18. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kicsit elvonatkoztatsz az azonnali vásárlástól és megnézed a kontódat, ott látod a fizetési módok között a kártyádat?
2022. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!