Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legjobb időtöltés szilves...

Mi a legjobb időtöltés szilveszterkor egy kevésbé esztétikus arcú (csúnya) ember számára?

Figyelt kérdés
A mértéktelen alkoholfogyasztást és az otthon ülést ne írjátok.
2008. dec. 21. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csúúnya? Ugyanmár. Egy csúnya kedves ember jobb mint egy "tökéletes" bunkó:) Go to the discooo vagy utcabál:)
2008. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
attól függ mennyi pénzed van, ha benne vagy csak a magyar top100ban a gazdagok közt akkor majdnem bármit csinálhatsz, ha a világ top100ban akkor bármit
2008. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Iràny egy jol megszervezett buli!

Mindenütt van elég!

Disco ....

Ismerösöknél ,Hàt nem tudom.

Én nem vagyok csunya,söt,de mégis otthon fogok ülni:))))))))))

Gondolom te se vagy csunya,csak annak érzed magad,nincs önbizalmad

2008. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre, hogy szinte mindenki van inkább egy bunkó szép emberrel, mint egy normális csúnyával.

Ha olyan gazdag lennék, akkor nekem is lenne egy-két ötletem:D

Hívtak is... több helyre is, de kinek van kedve nézni azt, hogy mindenki milyen jól érzi magát a másik nem képvisleőivel, az ilyen meg a kutyát nem érdekli.

Nem vagyok nagyon csúnya, de annyira igen, hogy levegőnek nézzenek. Ezt látva és tapasztalva pedig igencsak nyuszi is vagyok.

2008. dec. 21. 20:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem raknál fel egy képet hogy megnézzünk?Talán tudnék neked segíteni................
2008. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem rakok képet.

Ki tudja... hogy milyen ismerőseim nézik az olalt.

Privátba küldhetek képet. Bár nem valószínü, hogy tok privát e-mailt fogadni:S ...de hátha.

2008. dec. 21. 20:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
csak az arcoddal van a gond?azon lehet segíteni egy kis sminkel,szépen szedd ki a szemöldököd,legyen szép a hajad,esetleg frufru?
2008. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:D:D:D Direkt írtam úgy, hogy ne lehessen a nememre következtetni:D. Nem csaj vagyok :D
2008. dec. 21. 20:50
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy félreérthetően írtam.:)
2008. dec. 21. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én levontam hogy nem csaj vagy,àltalàban a férfiak a kevésbé önbizalommal rendelkezöek.

Az én pàrom màsok szerint ebszolut nem szép.baràtnöm szerint ugy néz ki mint egy meleg...

Pénzesnek meg végképp nem mondhato,egy gyàrban dolgozik...Én viszont szeretem.

Volt màr szép kinézetü bunko pasim,elég is volt.

Hidd el komoly kapcsolatnàl màr nem csak a szépség a fontos!

Bàr én nem làtlak,nem is kérek képet rolad ,csak azt tudom mondani hogy mindenkinek van a vilàgon egy hozzàvalo pàrja csak azt meg is kell talàlni.

És otthon üléssel ez nem fog menni!

Szoval bàrhogy is kicsi az önbizalmad,nézz utàna egy partynak,és menj el,lazits,sose lehet tudni,hol bukkansz rà a nagy Ö -re!

Ja és nem utolso sorban fontos az is,hogy e rögtön a szuper modell kinézetü lànyoktol vàrj esélyt!

Volt egy ismerösöm,intelligens,àpolt jol öltözött volt,de voltak szépséghibài.

Nos ö nem is akart àtlag kinézetü lànyt,mindig a legszebbeket szerette meg,ez volt a veszte.

Pedig lehetett volna baràtnöje,de az ö kategoriàjàban!

Ja és Boldog Karàcsonyt!

2008. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!