Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kategóriába...

Szerintetek melyik kategóriába a legérdemesebb foci huligánokkal kapcsolatos kérdéseket kirakni ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 07:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt akartam írni hogy " Melyik kategóriába a legérdemesebb foci huliganizmussal kapcsolatos kérdéseket kirakni ? " de azthiszem hogy attól még lejött a lényeg .
2022. aug. 20. 07:35
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

politika, emberek, sport.

egészség, szexualitás :DDD

2022. aug. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Elég szomorú, hogy ha valaki nem képes ilyen alapvető gondolkodásra...

Szerinted az almával kapcsolatos kérdést hova kell kiírni?

- Ehet-e almát a cicám?

- Nagyapám lopja az almát anyám kertjéből, ezért folyton veszekednek, mit tehetünk?

- Egészséges ha napi nyolc almát eszek?

- Hogyan tudnék egy elektromos almaszámlálót építeni?

- Hogyan kell almás pitét sütni?

- Mit jelent ha almával álmodok?

És még sorolhatnám.

Érted, mit akarok mondani?

Érted az összefüggést?

Nem hiszem...

Elmagyarázom: az, hogy alma, nem téma. Attól függ, melyik témába illik a kérdésed, hogy mire vonatkozik a kérdés az almával összefüggésben. Ugyanezt az almás dolgot el tudom játszani futballhuliganizmussal is. Nem attól függ, hova kerül a kérdésed, hogy szerepel benne a futtballhuliganizmus kifejezés, hanem hogy mire vagy kíváncsi azzal kapcsolatban.

2022. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as,


Azért szerintem a futballhuliganizmus egy sokkal kevésbé általános téma mint az álma , de attól még kösz a válaszért !

2022. aug. 20. 08:58
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Akkor tessék, pár kategória, ahol minden további nélkül előfordulhat a futballhuliganizmus:

- Állatok

- Családi kapcsolatok

- Egészség

- Emberek

- Ezotéria

- Felnőtt párkapcsolatok

- Gyerekvállalás, nevelés

- Ismerkedés

- Közlekedés

- Közoktatás, tanfolyamok

- Kultúra és közösség

- Politika

- Sport, mozgás

- Számítástechnika

- Szépség és divat

- Szórakozás

- Tini párkapcsolatok

- Tudományok

- Utazás

- Ünnepek

- Üzlet és pénzügyek

- Egyéb kérdések


Most ezzel előrébb vagy?

2022. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt azért nem értem hogy miért írsz ilyen kissé pimasz hangnemben amikor nyugodtan foglalkozhatnál mással , de attól még nem pontozlak le és újra kösz a válaszért !
2022. aug. 20. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"Azt azért nem értem hogy miért írsz ilyen kissé pimasz hangnemben"

Én pedig azt nem értem, miért nevezel pimasznak csak azért, mert megpróbálok rávilágítani, hogy a kérdésed nem értelmezhető, hiányos, nem tartalmaz elég információt a helyes válaszhoz. Netán szólítsalak méltóságos uramnak? Vagy az a baj hogy más véleményem van mint őfenségének?


"amikor nyugodtan foglalkozhatnál mással"

Köszönöm a lehetőséget, de majd én eldöntöm, mivel töltöm a szabadidőmet.


"de attól még nem pontozlak le"

Ez igazán nagylelkű, fenség!


"és újra kösz a válaszért !"

Nincs mit. Bár köszöngetés helyett sokkal jobban örülnék annak, ha megerőltetnéd kicsit magad és megpróbálnád megérteni, miért nem megválaszolható az általad feltett kérdés.

2022. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
A sportokba ne rakd, mert a focifanok könnyen megsértődnek és akkor csak az anyázás lesz. Ott is vannak kultúrált emberek, de sokkal több az idióta. Szerintem emberek témába rakd
2022. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es ,


Rendben van úgy látszik hogy a szokásos virtuális világban való testbeszédből kihozható kontextus hiány miatt félreértelmeztem a mondandódat , tehát őszinten bocsánatot kérek hogy pimasznak neveztelek , de akkór hadd tegyek fel még egy kérdést :


Szerinted az ember oda kéne rakja a kérdéseit ahova ( a szubjektív véleménye szerint ) feltehetőleg a legjobban passzol ?


Mert én már többször jártam úgy hogy ezt a fajta hozzáállást követően szinte kizárólag olyan válaszokat kaptam amelyek abszolút nem voltak relevánsak a kérdésemhez , tehát én ezért szeretek ilyen típusú kérdéseket kirakni ebbe a szekcióba .

2022. aug. 20. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

"Szerinted az ember oda kéne rakja a kérdéseit ahova ( a szubjektív véleménye szerint ) feltehetőleg a legjobban passzol ?"

Igen.


"Mert én már többször jártam úgy hogy ezt a fajta hozzáállást követően szinte kizárólag olyan válaszokat kaptam amelyek abszolút nem voltak relevánsak a kérdésemhez"

Ebben az esetben vagy rosszul ítéled meg a kérdésednek megfelelő topikot, vagy peched van és sok az idióta az adott környéken.


"tehát én ezért szeretek ilyen típusú kérdéseket kirakni ebbe a szekcióba ."

Nem is azt mondtam hogy ne rakj fel ilyen kérdést, hanem hogy ne csak egyetlen kulcsszót adj meg, mert az kevés. Írd már le azt a nyomorult kérdést, legalább kommentben, mert - mint már többször említettem - az, hogy focihuligán, legalább 5-6 főkategória lehet, attól függően, hogy mi a TELJES kérdés.

2022. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!