Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magas vagyok? Lány...

Nagyon magas vagyok? Lány vagyok, 170 cm kb. És nagyon magasnak érzem magam mint valami felhőkarcoló... És emiatt nincs semmi alakom, márminthogy lapos a hasam, nem arrol van szó csak azon kívűl semmi,"véznának"" érzem magam, deszkának

Figyelt kérdés

Szoval mit tegyek hogy ez változzon, hogy legyen 🍑 is...

Mert ez így nem jó...

Valaki aki "" ért"" hozzá valamit az help


2022. aug. 20. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlagmagasság!
2022. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális magasság. Sőt, ha modellkedni szeretnél, még kevés is lenne. Biztos fiatal vagy még, esetleg hamarabb nőttél, mint a hasonló korúak, vagy hirtelen nőttél sokat. Majd megszokod ezt a magasságot, és idővel nőiesedik hozzá az alakod is. Legtöbben a magas, vékony lányokat irigylik, úgyhogy örülj neki, hogy ilyen alkatú vagy.
2022. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jól estek köszönöm!🥰
2022. aug. 20. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha deszkának érzed magad, sportolj keményen, és több étvágyad lesz jó esetben, és lesz izom és zsír a megfelelő helyeken. Pl. menj el konditerembe.
2022. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!