Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg 2 hétre...

Hogyan legyek beteg 2 hétre gyorsan,egyszerűen,és úgy hogy ne kerüljek kórházba?most kezdődött az iskola,utálom,az egész évfolyam gyűlöl engem,folyamat csak utálatot kapok, egyszerűen szenvedek ott.kell nekem 2 hét amit fájdalommentesen tölthetek.

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Most volt nyári szünet. Már elérted ezt, vagy a szünet előtt is így volt? Mert ha a második, akkor nem fog segíteni két hét. Amúgy meg. Koronavírus. Azt hiszem már azóta kevesebb, de én pont két hétre kerültem karanténba. De nem érdemes, elég sok kényelmetlenséget okoz. De mi változna a két hét alatt? Megkedvelnének? Inkább légy erős, és ne foglalkozz vele hogy mit gondolnak. Szeretnél beszélgetni róla?
2022. szept. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél magántanuló. Előtte pedig járj suli pszichológushoz, hogy ő is igazolja a problémádat az igazgató felé, amikor meghozza a döntést, hogy magántanuló lehess.


Covid gyanúval 2 hétig visszatarthatnak, csak tüneteit kell produkálni. De ez nem mehet így örökre... Hosszú az a tanév

2022. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!suli pszichológus sajna nincs,amikor meg a tanároknak próbálom jelezni akkor a többiek játszák a hülyét,és nem hisznek nekem.de akkor már valószínűleg ezzel az igazgatóhoz kell fordulnom.magával az iskolával nem lenne bajom,de ez rosszá teszi az egészet
2022. szept. 5. 08:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos igazad van,hogy nem mehet így örökké.valami más lépést kell tennem ez ellen.az első válaszadónak pedig annyi hogy ez már 3.-4. Óta így van...
2022. szept. 5. 08:14
 5/10 Kólauborkával ***** válasza:
89%

Próbálj beszélni velük, hogy hagyjanak, ha ez nem megy, szólj a tanárodnak, OFŐdnek, ha ő sem segít vegyél paprika sprayt, ha basztatnak felszólítod őket, hogy arcon fogod fújni, ha nem állnak le, majd utoljára arconfújod.

Ekkor ugyan az igazgatóiba fogsz kerülni, de ha értelmes emberek akkor tanulnak a múlt eseményeiből és nem basztatnak, bár szeretni sem fognak.

2022. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kólauborkával ***** válasza:
49%
Illetve előtte érdemes lenne megpróbálni beilleszkedni. A gyerekek gonoszak, de valamilyen okból kívül állsz a társaságból… ezen csak te tudsz változtatni.
2022. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rokonlelkek vagyunk, meséld el nekem mi a gond, mit csinálnak, miket élsz át, hátha tudok segíteni. Már túléltem ezt.
2022. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van.

Az egyik, hogy sulit váltasz, másik, hogy kibírod.

2022. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj sunyiban hangfelvételeket, pl mondod nekik hogy hagyjanak békén de folytatják az már elég bizonyíték. Minél többet...


Nagyon félvállon veszik ezeket a felnőttek egy része.


Majd mutasd meg szüleidnek először, beszéld meg velük, hogy nem bírod ezt, de szeretnéd a sulit befejezni, itt térj rá a mag@ntanulóira.

Majd együtt bemenni az igazgatóhoz és bizonyítékokkal kérvényezni, hogy magántanuló lehess. Onnantól a szülők, igazgató intézi.


Sajnos az ilyen másokra rászállós dilisek pszichésen problémásak, pl otthon el vannak nyomva és másokon élik ki magukat. Ilyen szinte mindenhol van.


A felnőtt világban is.

2022. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hashajtót vegyél be. Savanyú uborka+ sok sós kávé kombót igyál nem kell suliba menned az garantált. De 2 hétig mindig innod kell mert ha nem nem fogják elhinni hogy tényleg rosszul vagy és akkor kell menned suliba!
2022. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!