Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz egyáltalán párkapcsolatom?

Lesz egyáltalán párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

középiskolűba járok, nincsenek barátaim mert eléggé csendes tipus vagyok, néha elszoktam beszélgetni emberekkel, de ennyi..

és általában a legtöbb ember ugy ismerkedik meg a párjával hogy elmegy szórakozni a barátaival..akik nekem nincsenek

igy hogyan ismerkedhetnék?

ha meg mondjuk anyával megyek vásárolni meg ilyenek ott nemmernének leszólitani, máshova meg nemnagyon járok


2010. szept. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A netes társkereséssel nem próbálkoztál még? Ismerek olyanokat, akik ott ismerkedtek meg és azóta házasok, gyerekkel.


Egy próbát megér, ismerkedsz, randira hívod aki tetszik :)

2010. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt még nem szeretnék

ha nagyon nem jön össze "élőben" csak akkor..

2010. szept. 25. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pl, ha van kutyád, akkor vihetnéd sétáltatni, és aközben is lehet nagyon jól ismerkedni a többi kutyás lány gazdikkal.
2010. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok:D

elszoktam vinni a kuytámt sétáltatni a parkba de ott nincsenek fiuk, balatonpartra is szoktam de nemolyan jó egyedül sétálgatni, azért még próbálkozok

2010. szept. 25. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudom miért egyből fiúra gondoltam.

HA majd továbbtanulsz vagy dolgozni fogsz akkor ott máris több emberrel kerülsz majd kapcsolatba, és ott akár össze is tudsz ismerkedni kedves pasikkal.

Még bőven nem vagy elkésve semmiről, szóval ezen még korai görcsölnöd, nyugalom, biztosan lesz párkapcsolatod ;)

2010. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megnyugtattál:D
2010. szept. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!