Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastál már vicces kérdést a...

Olvastál már vicces kérdést a humor kategóriában?

Figyelt kérdés

Ha tudsz valami jót, akkor linkeld kommentben. Én még egyet sem találtam, és szerintem nem azért, mert ennyire rossz lenne itt mindenkinek a humorérzéke, inkább maga a kategória teszi szinte lehetetlenné, hogy amit kiírnak benne, az vicces legyen.

Más kategóriákban gyakran vannak olyan kérdések, amiken lehet röhögni, de ahogy átteszik ezeket humorba, egyből gagyivá válnak. Szerintem egy kérdés csak akkor tud igazán vicces lenni, ha komolyan (vagy komolynak tűnő módon) teszik fel.



2022. szept. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én határozottan emlékszem, hogy egyszer olvastam ott valami vicceset.
2022. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__105802..

Ez volt az egyetlen. Több nem. Nem véletlen nem nevetsz a humor kategóriás kérdéseken. Mert egyáltalán nem kreatívak általában ilyenek vannak h Miért? És társai. Vagy ha van is ezzeken kívül az nem egyedi

2022. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ez inkább csak azért van, mert a viccek általában nem kérdések, csak itt az oldalon kérdésként írják ki, mivel ez kérdezős oldal. Nekem nincs is nagy elvárásom a humor kategóriától, inkább csak el lehet hülyéskedni rajta.
2022. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de ahogy átteszik ezeket humorba, egyből gagyivá válnak"

Hát, ha neked ez határozza meg...

2022. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Réges-régen még vicces volt, csak később vált a hülyeségek és a trollkodások melegágyává.
2023. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!