Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha pl. Intim képeket vagy...

Ha pl. Intim képeket vagy valami mást postolok instán letörlik a fiókomat?

Figyelt kérdés
Na szvl nem tudom letörölni a fiókom akarhogy probalom mer elfelejtettem a jelszavat.És ha pl van több fiókom és az egyikről monduk olyanokat postolok ami miatt letörlik a fiókomat,akkor csak az a fiókom törlődik vagy az összes többi?És ha törlődik akkor véglegesen?

2022. szept. 18. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha össze vannak kapcsolva akkor mindet törlik. De ha elfelejtetted a jelszavadat akkor hogyan tudsz postolni?
2022. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fiókomba bent vagyok meg minden csak amikor ki akarom törölni a fiokot jelszót ker es azt nemtudom.Es azt honnan tudjam össze e vannak kapcsolva?
2022. szept. 18. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] itt leírja, hogyan tudod megnézni a telefonodba elmentett jelszót.
2022. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában az elfelejtett jelszóra klikkelve az email címedre küldenek egy új ideiglenes jelszót, amit majd meg kell változtatnod. Ezt tudod használni, ha jelszót kér.
2022. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!