Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy másik emberen a depress...

Ha egy másik emberen a depresszió tüneteit tapasztalom, tehetek valamit kívülállóként?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú barátom, akivel 1 éve még nagyon közel álltunk egymáshoz. Aztán amikor átfordult a dolog szerelembe, nem nagyon tudtunk vele mit kezdeni, mivel nem egyszerre jelentkeztek ezek az új érzések. Hónapokon keresztül tartó veszekedések után végül lezártuk a dolgot, azóta nem beszéltünk.


Mivel osztálytársam, sűrűn látom és már hónapok óta hallok róla elég nyugtalanító dolgokat másoktól, meg én is látok rajta olyan tüneteket, amik alapján szerintem depressziós.


Szerintetek tehetek valamit érte? Vagy hagyjam? Én anno mondtam neki sokszor, hogy annak ellenére, ami köztünk történt, bármikor segítek neki, ha kell, de sosem keresett.



2022. szept. 22. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól értem akkor nem tudnád elképzelni hogy összejöjjetek. Annyit tudnál rajta segíteni például,hogy ha összeismerteted egy olyan lánnyal aki szerinted jobban illene hozzá.
2022. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne kavard fel megint benne az allovizet. Hiszen valszeg te is benne vagy ebben a dologban mint egy ok. Hiaba mondtad neki h segitesz stb csak a csalodast latja benned is. Nem veletlenul nem keres. Csak fura légkört teremtenel ha meginn felbukkannal. Ez a sajat problemaja amit senki mas nem oldhat meg helyette. Se barát se bnő se orvos se gyógyszer. Ezek max könnyíthetik az allapotot, de ha nem hajlando lepni hiaba...
2022. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ne kavard fel megint benne az allovizet.


Bocs de nála az állóvíz maga a depresszió. Mindenképpen fel kell kavarni hogy el tudja oszlatni és jobban legyen.

2022. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!