Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban ciki lenne fejhallgató...

Valóban ciki lenne fejhallgatóval sétálni?

Figyelt kérdés
Az egyik nap munkába menet kedvet kaptam zenét hallgatni minőségibb hangzással, mint a fülhallgatóm bírja, ezért felkaptam a fejhallgatómat. Útközben többen néztek rám furcsán, majd a munkába beérve is megkaptam, hogy "te ezzel kimentél az utcára?". Valóban szégyen már utcára menni fejhallgatóval? Egyébként huszonéves vagyok, azt gondoltam, hogy az én generációm szerint ezzel nincs probléma.
2022. szept. 23. 01:27
 1/8 simad ***** válasza:
6%
Mit akarsz egy kommunista világban?
2022. szept. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fejhallgató? Nem értem, mi abban a ciki, télen még pláne jó is, melegít. Vagy a headset is rajta van?
2022. szept. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele, csak ügyelj, h a villamos el ne bsszon. Utcára akusztikusan nyitott cucc jobb szerintem.
2022. szept. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itt Újbudán szinte csak fejhallgatóst látok. Senkit nem érdekel.

Az már izgalmasabb, amikor a versenyző fejhallgatóval a fején nyélgázon rollerezik az autók közt..ezt nem kéne.

2022. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Epp most utott egy egy gyereket a hev, zenet hallgatott ezert nem hallotta a figyelmezteteseket.
2022. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
jbl felhallgatóm van,sokkal jobb bármilyen drága fülesnél..utcán is hallgatok zenét
2022. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2022. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vidéken lakom és egy járdán megyek végig parkon keresztül egy kilométert, szóval hál isten elütni semmi sem fog.


Azt én is tapasztaltam, hogy jó meleg volt :D


Nekem is jblem van.

2022. szept. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!