Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaraerdőben élő majom az...

Kamaraerdőben élő majom az valós lény lenne?

Figyelt kérdés

Egyszer itt olvastam egy kérdést, gyakran kirándulok arra is. A mai nap viszont láttam valami hasonlót egy pillanatra, amikor észre vettük egymást, futni kezdett a fák közé. A feleségemmel voltam, köpni-nyelni nem tudtam, ő is határozottan állítja, hogy majomnak nézett ki.

Van valaki itt, aki már látta ezt a lényt? Tud valaki többet róla? Mennyire lehet valós, lehet, hogy valaki majomnak öltözve sétálgat az erdőben? Ha igen, akkor évek óta ezt teszi? Miért lehet jó neki? Vagy igazi majom lenne?


2022. szept. 28. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már róla, itt lakom nem messze. Nem tudom, mi lehet, elvileg simán el tudom képzelni, hogy valaki heccből csinálja, de van aki meg van győződve róla, hogy igazi. Állítólag lejár a patakhoz inni. Én személyesen nem láttam még, de apukám is mesélt már róla, de hogy honnan jött senki nem tudja. Bár ő sem látta, ez olyan, mint egy városi legenda.
2022. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem régi történet, pár éve hallottam először erről,

néhány villamosvezető is látni vélte állítólag.

2022. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
UL
2022. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Igen, Ritmikus Csimpifonnak hívják és ő szervezi az erdei kamarakórust.
2022. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a Kamaraerdőben van... a Kossuth téren is találsz ebből a fajből bőven... ezek öltönnyel próbálják álcázni magukat, de a hangjuk lebuktatja őket.
2022. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenből politikát csinálni?
2022. okt. 15. 15:22
 7/20 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem. Inkább legenda.
2022. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakom, gyakran fel szoktam tekerni a régi laktanyáig. Most nyáron volt, hogy jöttem lefelé, amikor egy kisebb bokros rész mellé értem és valami kifutott a bokorból az erdő belseje felé és olyan volt, mintha egy majom sikított volna. Én esküszöm megijedtem, rókára vagy disznóra gyanakodtam, csak a hangja volt furcsa. Nem tudtam hova tenni a dolgot, utána már nem is foglalkoztam a témával, amíg ezt a kérdést meg nem láttam.

Szóval igen, valami van ott, nem tudom, hogy majom-e, vagy sem, de mint tudjuk az erdőben sokféle állat él.

2022. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. A története olyan 2018 körül kezdődött, legalábbis én akkor hallottam először róla. Pontosan nem tudom, hogy igazi e vagy sem, de ritkán biztos, hogy látni, mert láttam én is. Kint voltunk a réten és ott ment a fák között. Pontosan nem tudom mekkora lehet, nekem olyan 150 centi körülinek tűnt, de mások kisebbnek látták. A járása nem emberi, hanem nagyon furcsa. Én feketének láttam, de ebben nem vagyok biztos. Hangot akkor nem adott ki és nem a fákon ugrált, hanem a földön ment. Ami biztos, hogy van farka, nem is kicsi, ha ember lenne beöltözve, nem tudom, hogy hogyan oldotta meg. Nem sokáig láthattuk, kb 10-15 másodpercig talán, mire feleszméltünk, el is tűnt. Elindultunk arra, hogy lefotózzuk, de sehol nem volt már, bár a fák közé annyira nem mertünk menni, hátha tényleg igazi. Nem tudom, hogy harap e vagy mit csinál egy ilyen.
2022. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én itt lakom a sínek mellett és valóban van valami majom féle, de szerintem az nincs 150 centi. Vagy nem tudom. A pataknál szokott néha lenni, már jeleztük a hatóságoknak, de sosem láttak semmit. Volt, hogy hónapokig nem láttam, aztán előkerült. Az utóbbi egy évben nem láttam, annyi, hogy a hagját a nyáron valamikor hallottam. A színe tényleg fekete, a járása meg nem furcsa, hiszen majom. Mivel a rendőrség megfenyegetett, hogy megbüntetnek, ha mégegyszer ok nélkül kihívjuk, így hagytuk a fenébe. Ő nem bánt minket, mi nem bántjuk őt. Elfér, van hely az erdőben.
2022. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!