Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha utánvételes...

Mitcsináljak ha utánvételes csomagomat direkt nem vették át és a Postán van most de nincs pénzem átvenni?

Figyelt kérdés

Utanvetellel kuldtem egy csomagot aminek az ara 8 ezer ft volt de az a f.szkalap direkt nem vette at es tiltott mindenhonnan csak az ertesitobol tudtam meg hogy a postan van a csomagom. De nagyon csoves vagyok erre a honapra nincs 9 ezer ft-om arra hogy atvegyem a sajat csomagomat. A postan 10 napig van de a heten letelik a 10 nap utana mi lesz? A posta nem hiszem hogy tartogatni fogja vagy ha igen igen is akkor is kamatozni fog az ara..

Egyedül 10-én amikor kapok fizetést akkor tudnám átvenni azelőtt sajnos nem.



2022. szept. 28. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Elszállítják egy raktárba és egy jó ideig tartogatják. A ragszámmal érdeklődj majd a csomag után.
2022. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha visszamegy a feladónak, miért kéne kifizetni az utánvétet? Csak a csomagküldés díját kell, az utánvéttel beszedett vételár a tiéd így is, úgy is.
2022. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A csomag díja volt 8 ezer ft + 1 ezer forint a visszaút miatt ami rá ment.

Ha elszállítják drágább lesz majd ismét a kivétele és kamatozni fog? Igazából nincs szükségem rá (egy alkatrész volt egy autohoz) de tényleg nincs most 9 ezer ft-om. Ha lenne se arra költeném hanem kajára XD még jo hogy céges busz jár meg tudok enni a munkahelyen 2x ingyen amúgy éhen halnék xD

2022. szept. 28. 20:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz most néztem rosszul írtam. A csomag ára összesen 20ezer ft volt+ a szállítási díj 8 ezer mivel meghaladta több kg-am volt de 10kg alatti és nem túlméretezett az amit küldtem.
2022. szept. 28. 20:19
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Hát, én egyszer akartam 3ezer ft értékű csomagot küldeni, amire az utánvét 3ezer lett volna postaköltséggel együtt (6ezer pár forint lett volna a fizetendő). Rendes volt a postás, kérdi, hogy ki akarom-e fizetni, ha visszajön. Mondom nem. Végül célba ért a csomag és csak egy ezres lett a fuvardíj.
2022. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!