Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresszről rendeltem...

D istván kérdése:

Aliexpresszről rendeltem februárban és márciusban 3 rendelésem nem érkezett meg azóta sem. létezik hogy nem küldték el? mert szállítás alatt van. ezt írja. viszont reklamáltam már 3 szor ez miatt, hogy nem kaptam meg, és azt kaptam válaszként...

Figyelt kérdés

hogy várjak 75 napot. augusztus végén kértem vissza a pénzem mert 3 rendelés közül egyiket sem kaptam meg. akkor meg kellett adnom a számlaszámot és a rendeléssel kapcsolatban adatokat. a pénzem sem kaptam vissza. újra reklamáltam 1 hete, azt válaszolták hogy napokon belül meg kapom a pénzem ha mindent rendben találnak és a Jövőben úgy rendelhetek ha előzetesen engedélyt kérek az ügyfélszolgálattól a rendelésre,másképpen nem küldik a rendelést. csalásokra való hivatkozással. ezt most mire is értik? mert én nem csaltam és nem is kaptam meg amit kifizettem. sem a pénzem sem a csomagomat. csak bosszant hogy én nem kaptam semmit a pénzemért és Én vagyok csaló?...

egyébként ki honnan rendel és megbízható? mert én elektronikai alkatrészt rendeltem. wishnél ott sosem volt gond. csak az kicsit drága lett. Bár ha azt nézem ,kifizetem és nem kapom meg, vagy drágább de mégis megkapom. ja és a wihnél kevesebb az elektronikai alkatrész.



#Aliexpressz, ha reklamálok csaló vagyok?
2022. szept. 29. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lenyúlták a csomagod a vámon, velem is volt már ilyen, nem lehet vele mit kezdeni.
2022. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!