Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha te találnál egy telefont...

Ha te találnál egy telefont eladnád?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem szokásom bűncselekményt elkövetni.
2022. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megpróbálnám visszaadni a tulajnak, ha ez megoldható. Ha nem, akkor bevinném a helyi rendőrségre.


Ha a tulajnak van egy kis esze, akkor beállítja azt, hogy még gyári visszaállítás esetén sem lehessen a telefont használni a régi fiók nélkül (A Google is ad erre módot az FRP Lock képében, de a Samsung Account is, és a Xiaomi mi account is rendelkezik ilyen védelemmel). Az Apple ICloud záráról meg nem is beszélve. Szóval semmi értelme nem lenne az ilyen telefont eladni, mert ha van egy kis esze a vásárlónak, akkor nem veszi meg, és ha van egy kis esze a tulajnak, akkor beállítja a fent említett óvintézkedéseket.

2022. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen felül a teló pontos helyét is lehet tudni. Szóval vagy téged, vagy a vevőt meg lehet találni. Persze csak addig, amíg a sim kártya benne van.
2022. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert a "Szervek" imei alapján is be tudják lőni a telefon földrajzi helyét, a lényeg, hogy ne legyen kilőve a telefonban a GPS.
2022. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont ma a jófogáson találtam egy hátlap sérült telefont bőven ár alatt, gondoltam rákérdezek mert a hátlap sérüléssel is bőven ár alatt volt.Úgy hirdették alkatrésznek eladó hátlap törött a kijelző keret meg minden más jó csak icloud zár van rajta azért annyira olcsó.írta is a fickó ugyan mit gondoltam miért ilyen olcsó mert icloud zárral jobb áron nem tudja eladni,azt írta még költözésnél találta a telefont.

Fura költözik talál egy telefon és nem az jut eszébe esetleg utána nézek kié lehet hanem eladó egy sérült telefon alkatrésznek...

2022. okt. 1. 23:19
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
A mobil szolgáltató ismeretének hiányában bevinném a telefon gyártóhoz, hogy nézzék meg kié lehet. Talán tudnak vele mit kezdeni. Vagy rendőrség és talált tárgy. De biztosan nem vacakolnék vele, hogy eladjam, meg drágán eladhatóan sem adnám el.
2022. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/


Nem drágán adja csak ha talált valamit elsőnek is a hasznot látja benne?

2022. okt. 2. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A múltkor találtam egyet, feltettem szem elé, - mert kevés volt az esély arra, hogy ha az avarban hagyom, rátaláljon a gazdája. El nem veszem, nem viszem másét, - az biztos!
2022. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!