Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cica tartás albérletben, a...

Cica tartás albérletben, a tulaj engedi, viszont a szomszédok vergődnek miatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég költöztem albérletbe, és már költözés előtt lebeszéltem a tulajdonossal hogy vihetem a cicámat is, viszont az idősebb szomszédaim folyamatosan azzal zaklatnak hogy vigyem el, mert következménye lesz, ebben a lépcsőházban ugyanis nem lehet kisállatot tartani

2022. okt. 26. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lépcsőházban tartsd. Lakáson belül semmi közük hozzá.
2022. okt. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán honnan tudják, hogy van macskád?
2022. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

Érdeklődj a tulajdonostól, hogy tud-e ilyen rendelkezésről, de a közös képviselőtől is megkérdezheted. Ha a házirendben valóban így van, akkor a cicának (vagy Neked is) menni kell.

Gondolom, az ellenzők valamelyike allergiás a macskaszőrre...

2022. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Látták az ablakban😮‍💨 azt mondták hogy azért nem lehet, mert már x éve senki sem tarthat és ennyi
2022. okt. 26. 09:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, hogy hova van ez leírva, mert neked a főbérlő mást mondott.
2022. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar, az nem tart. Ez a magyarázata annak, hogy senki sem tart és nem az előírás.
2022. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Allergiást sem zavarhat nálad bent a lakásban, lépcsőházba ne engedd ki. Nem is értem mi a bajuk azzal, hogy neked van cicád. Nem hangosak, nem kell velük lemenni, hogy hallja az egész lépcsőház, nem hoznak be koszt, mint pl 1 kutyus.

Minden rosszindulat nélkül az öregek unatkoznak, azt se tudják mibe kössenek bele.

2022. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megkérdezem hogy a házirendbe be van-e iktatva. Ha nincs akkor igaz nem tudnak semmit se tenni/kényszeríteni hogy kirakjam a macskát?
2022. okt. 26. 10:28
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem.
2022. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Tévesen írtad. Ha nincs a házirendben a tilos állattartás (kötve hiszem, hogy benne lenne), akkor jogodban áll a macskát megtartani.
2022. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!