Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el akarok valamit adni...

Ha el akarok valamit adni amihez áram kéne, de a lakásomba nem akarok felengedni embereket (bonyolult az oka, nem, nem paranoia) akkor hova tudom elvinni megmutatni, ahol engednék is áramra dugni? Pl. internetkávézókban le lehet ezt bonyolítani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Kilógatsz egy hosszabbítót az ablakon.
2022. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen Amperigényű(max 400W) a bemutatandó akármi. Ha csak 1-2 A az még egyszerű, de ettől nagybb teljesítményt már nehéz. (1-2 ezer Wattnak már nem örül senki)


Hogy hová? Hát ezen gondolkodnom kell.

Ha van munkahelyed, vagy kollégiumi helyed, vagy haverod, itt próbálkozz.

2022. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
tulajdonképpen az #1-es ötlete kiváló!
2022. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ajtó elé kihúzol egy hosszabbítót az nem lehet megoldás?

Az internet kávézó tulajdonosától függ csak h meg engedi-e h ott próbáljátok ki a szárító gépet vagy bármilyen kis vagy nagy fogyasztót

2022. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A normál dugaljak 16A-re vannak biztosítva, 2,5 négyzetmilliméteres keresztmetszettel, szóval bárhova, akárhova bedughatod, ha nem egy ipari gépről van szó. Üdv, egy villamosmérnök.
2022. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod behívnia lakásodba, akkor húzd ki a hosszabbítót a lépcsőházba (udvarra).

Ha valamelyik magas emeleten laksz és nem tudod megoldani úgy, ahogy az első javasolta (vagy én az előbbi mondatban), akkor a földszinti lakót (üzletet, hivatalt) kérjed meg arra, hogy az ablakukon kilógathasd a hosszabbítót. A pici áramfogyasztásért pedig adj a gyerekeknek egy csokit.

2022. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban, plázákban vannak olyan padok amiken vannak konnektorok. Bár nem írtad az ország mely szegletében élsz. Én évek óta nem láttam internet kávézót, már eléggé alap mindenkinek a 4G a telefonján.
2022. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy bazinagy kijelzős digitális rajztábláról van szó.
2022. okt. 29. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy az 16A-nél többet fogyasztana. Szóval marad hosszabbítós/plázás/aluljárós megoldás, ha nem szeretnéd beengedni. Azért kínai hosszabbítót ne vegyél, a biztonság nem éri meg azt a párezer forintot. 5 voltam.
2022. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Hosszabbító.
2022. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!