Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme ennek az egésznek,...

Mi értelme ennek az egésznek, ha úgy sem úgy valósul meg, ahogy mindenki szeretné?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel fél éve megismerkedtem, eleinte tök jó volt mert hoztam a szokásos formám: poénkodás, kielemzés, utalgatások, mindenféle körmönfont beszéd. És nagyon jól elvoltunk így. Mindig ő keresett engem, így éreztem, hogy fontos vagyok neki. De elkövettem a végzetes hibát, ahogy telt az idő átestem a ló másik oldalára, megnyíltam neki és ez után fordulatot vett az egész, már nem tudtam úgy poénkodni, vagyis tudtam, de már nem esett olyan jól mint azelőtt, elkezdtem szánalmas mód féltékenykedni, annak ellenére, hogy tudom, hogy bízhatok benne, nem megy. Nem tudok megbízni senkiben, egyszerűen előttem van a kép, hogy (mivel barátkozós típus) lefekszik valakivel vagy mit tudom én.

Egyébként ha össze is jönne, akkor is lenne még 1 csomó dolog (életfelfogás, vallás) ami akadályozna, ráadásul azt sem tudom mi fán terem 1 párkapcsolat.


Ez most csak a példa része volt a dolognak. Tehát a kérdésem annyi, hogy: Miért? Miért kell párkapcsolatokba bonyolódni? Ez rémálom, sokkal jobban éreztem magam amikor még a féltékenység érzése nélkül szabadon szórakozhattam (nem nagyon járok sehová, de még így is jobban éreztem magam)

Egyszóval nem értem az embereket, hogy miért jó nekik ez, hiszen ott van mindig az az érzés, hogy nincs meg benned valami ami neki kell, ezért melletted másokkal is találkozgat. Biztos bennem van a hiba, de ha választanom kell aközött, hogy néha magányosnak érzem magam, vagy aközt, hogy bármikor és bárhol egyedül vagyok rám tör a féltékenység, akkor az elsőt választom.

Várom a véleményeket vagy tapasztalatokat, ezen az oldalon elvileg sokan írnak. :)


2010. szept. 28. 15:38
 1/7 hot_kiss ***** válasza:
Ahogy látom csak elvileg.. Ééés lesz majd olyan, akiben megbízol..
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól leírtad. de igazából szerintem ennyi. nem jut eszembe semmi, ha erről a témáról kell beszélni. ennyi:
2010. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15:45 Ez nem igaz, soha nem bízok meg senkiben... Nem módosíthatom ezt, próbálom most is ezerrel, de attól még az érzés bennem van, akárhogy próbálom befolyásolni.
2010. szept. 28. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A lényeg télleg soha senkiben se bizzál meg. Nem szabad!!! Ilyenkor mit kell tenni?Szinészkedj-.- szinészkeddésel lehet túl élni ezt a szart.Vki tudatosan csinálja vki nem.Jha és hát ha már a lánnyról irtál arról is kéne:S csak az a gond h lassan én is így vagyok és már nem is tom kilogikázni mert hát akivel én szeretnék vmit ö egy egészen érdekes lány:D
2010. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

valahogy én is így vagyok ezzel

már azon vagyok, hogy inkább nem kell senki se

2010. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok közhelyekkel élni,de mindenki magából indul ki!
2010. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:49

Igen ez igaz. És? Akkor ugyan ott tartunk, nekem nem való kapcsolat, nem? Ezzel most semmi újat nem tudtunk meg.

2010. szept. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!