Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találom az instagram...

Nao kérdése:

Miért nem találom az instagram profilját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy barátom profilját nem találom instán, tegnap meg azelőtt pedig mindig kidobta a kereső is, ő is követett meg én is őt, de ma már a követőimnél és a követéseimnél se találom, illetve a kereső se dobja ki a profilját. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem tiltott le, oka se volt rá, még barátkozunk egymással és minden jól megy. Másik profilomon is próbáltam megkeresni amit nem ismer, de ott se találom. Viszont, ha úgy keresek rá, hogy nem vagyok bejelentkezve úgy kidobja a profilját, illetve mások is simán megtalálják, csak nekem nem sikerül:( Képeken amiken meg van jelölve se látom a jelölését, pedig ha letiltott volna azt attól még látnom kellene. Gépen nem is tudok bejelentkezni a fiókjaimba, így azt sejtem az instagrammal van valami gond… Szerintetek idővel rendbe jön ez a gond? Vagy ez mitől lehet? Így is egy kihívás volt számomra, hogy elfogadja a követési kérelmemet:D Úgy örültem, most meg csak úgy eltűnik az egész:( Egyelőre csak az ő profiljánál tűnt fel ez a probléma, de benne van, hogy mást se találnék meg…

2022. nov. 6. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte biztos vagyok benne, hogy nem tiltott le"


Álmodni lehet...

2022. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Letiltott.

...

De.

2022. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan pozitívak vagytok:,) Nem álmodok, egyik otársamról van szó, sose tettünk semmit egymás ellen, sőt, egyre jobb a viszonyunk. Megnéztem olyan profillal is amit nem ismer(és semmi köze nincs a kilétemhez) és ott sem találtam, ezért fura ez nekem… most alapból ha tényleg letiltott volna, de más profillal megtalálom oké tényleg letiltott, de itt valami más gubanc lehet szerintem:,)
2022. nov. 6. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"Megnéztem olyan profillal is amit nem ismer"


Nem neki kell ismerni, hanem a metának...

2022. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre sajnos csak azt tudom mondani lehet igazad van..:( de ezek a profilok más emailen vannak, nem függenek össze. Régebben volt, hogy letiltott valaki, de őt a másik profilomon simán megtaláltam, így tudtam meg hogy letiltott😅
2022. nov. 6. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"nem függenek össze. "


Nem csak az e-mail alapján kötik össze a különböző fiókokat. Valamint a tiltás során még választható is, hogy mindent tiltson, vagy csak egy fiókot....

2022. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatod magyartázni a Jupiter és a Mars szerencsétlen együttállásával vagy az imperialista karvalytőke ármánykodásával, de az igazság az, hogy letiltott.

Ha osztálytárs, akkor megkérdezed tőle, miért.

2022. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom, tényleg van ilyen opció:0 Eddig sose tiltottam le senkit, én ezt gyerekes dolognak gondolom, max ha zaklatnak vagy ilyesmi akkor megértem, de szóval nem is tudtam, hogy ilyen is van…:(
2022. nov. 6. 13:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, még ő is próbálta megkeresni a profilját a telefonomon, de nem találta. Ő sem érti miért van ez, max arra tudunk tippelni, hogy szokásosan furcsa dolgokat művel az insta:,)
2022. nov. 9. 14:43
 10/10 NTBS ***** válasza:
Vagy törölte azt a fiókot és csinált másikat.
2022. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!