Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el instáról?

Hogy tüntessem el instáról?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok 18 éves)

Amikor megnyitom az instámat es ra nyomok az insta foryoura tudjatok mikor a keresobe akartok instan irni valamit es olyankor kepeket/ videokat dobal be.


Es mikor ra nyomok akkor tele van felmeztelen fiukkal meg boxeres stb..

ezt hogy tuntessem el

Mert nem akarom hogy lassak az osztaly tarsaim (ne irjatok azt hogy akkor nem kell oda adni nekik a telefont) ha az en kezembe van akkor is meg fogjak latni es en ezt nem akarom mert azt fogjak hinni hogy meleg vagyok es en ezt nem akarom.


Már likeoltam be lanyokat ( ilyen jo csajokat, melles, m3gges kepes kepeket, de akkor se valtozott mar vagy 1 hete likeolgatok be mindig csajokat de nem tunnek el a fiuk az instámrol és nem kovetek egy olyan fiut se akik olyan kepeket raknanak ki, es nem is likeolok olyan kepeket be csak csajokat.

Valaki help!!

Hogy tuntessem el

Mar letoroltem meg vissza de semmi, es nem akarok uj instat csinalni, mert van 30K kovetom instan. Na szoval mit csinaljak


Itt par screen shot mirol beszelek.


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt vannak a krpekt hogy ilyneket dob fel az insta es nem is kovetem ezeket, se nem kikeolom



2022. nov. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
úgyis tudják h búza vagy, take it easy
2022. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet hogy az insta tényleg azt dobja oda be amiket likeolsz. Egyidőben rengeteg csajt likeoltam és miket dobál be mai napig? Csajokat. Rengeteget likeol. És kevesebb férfit vagy boxeres dolgokat likeolj vagy kövess
2022. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Punped gabo az egyetlen ilyen edző csavo akit kovetek meg likeolok lehet hogy az miatt van?
2022. nov. 12. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 kétlem hogy egy ember miatt lenne. Akkor nem tudom. Én annó instán mikkor kezdtem sok csajt követtem meg likeoltam és úgy dobálta fel őket
2022. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!