Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit kapott karácsonyra,...

Ki mit kapott karácsonyra, teljesült a kívánság vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket kaptam,persze nem az számít,de nem is volt kívánságom.
2008. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem teljesült, szerettem volna, ha ezen a napon 1 napig nincs semmilyen feszültség, vita, de ma is volt. Nem teljesült. Kaptam mást, amit pénzen meg lehet venni, de ezt, ami ingyen lenne, ezt nem kaptam meg. Belekötöttek a sütimbe, ami pedig jól sikerült, leszólták a szobámat, pedig napok óta rohanásban vagyok, és pont erre nincs időm, öcsém is provokálta a vitát... 1 napig 1 teljes napig csendet és békét szerettem volna, de nem kaptam meg.
2008. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam kb 200 db írható DVD-t... Meg könyvet, pénzt, de a legnagyobb az a jogsim:D annyira örülök neki, bár ez nem karácsonyi csak most mégis ide kötöm... Egyébként mi családban megbeszéltük h senki nem vesz semmi nagy ajándékot, 1 mert mindenem megvan amit szeretnék (kocsi, kicsim:( nincs), 2 mi év közben is megajándékozzuk egymást és nem látjuk értelmét az ajándék versenynek a 200 DVD-t is távolabbi rokonoktól kaptam, a könyvnek pedig nagyon örülök:)
2008. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Félig-meddig teljesültek a kívánságaim, de összeségében jó volt a szenteste:) Ma még jönnek rokonok, a szerelmem, remélem velük is jó lesz:)
2008. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!