Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is zaklat a népszámláló?

Mást is zaklat a népszámláló?

Figyelt kérdés
Zaklat a népszámláló hölgy. Már online kitöltöttük, az nap amikor kezdődött, de minden héten ide jár és hiába mondjuk neki. Csenget, papírokat hagy az ajtón.
2022. nov. 14. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen volt hogy nem voltunk itthon de mi telefonon elintéztük,én azt nem értettem a népszámlásnak mi köze ahoz hogy milyen a végzetséged,stb.
2022. nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Minden feltett kérdésnek van jelentősége.

A végzettségből tudható meg, hogy hány ember élt adott napon Magyarországon és milyen iskolai végzettséggel, azaz milyen a lakosság képzettségi foka.

Nem elég, ha tudjuk, hány ember járt egyetemre, főiskolára, érettségire, befejezetlen alapiskolába, hiszen sokan külföldiek voltak (ez még kiszűrhető), de sokan tőlünk is kimentek külföldre, ill. ideköltöztek külföldről.

2022. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nos, felhívtam, lediktáltam a kódot és ennyi, békén hagy innentől.
2022. nov. 15. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!