Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz az ujevi fogadalmatok?...

Mi lesz az ujevi fogadalmatok? Van értelme megfogadni valamit ilyenkor?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy meg van egy het, de gondolom mar tudjatok, hogy mit szeretnetek az ujevtol megfogadni?
2008. dec. 24. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy teljesen megváltozok. Új stílus, lustaság beszüntetése, komolyság, egészséges életmód (amennyire lehet) és sokkal kevesebb érzelem... ennyit fogadok meg, de, hogy lesz betartva még nem tudom. :D
2008. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Kevesebb gondolkodás, több sör.
2008. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem fogadkozok.... :))
2008. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne szokni a borocskáról! De úgyse bírom ki, úgyhogy nem fogadom meg! Lehet, hogy el kéne kezdeni lóversenyen "fogadalmazkodni" :-)
2008. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Borocska utolsoka mennyicsket jelent, ha mar igy beszelsz? Mennyicske poharacskat naponta? Vagy uvegecsket jelent?
2008. dec. 24. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadok semmit,úgyse tartom be.
2008. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

megfogadom hogy nem tartom be amit megfogadok XD

de am komolyan megfogadom hogy nem fogok cigizni és nem fogom kipróbálni (nem próbáltam ki nem is akarom 14 vok)

hogy jobban odafigyelek a barátaimra és hogy jobban fogok tanulni bár ehez szorgalom kéne XD

ja és hogy nem azt fogom csinálni amit más elvár hanem azt amit én akarok bár ez eddig is így volt:D

és te??

te mit fogadsz meg

2008. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket szeretném megfogadni

Hizok kb 5-10 kilót

sokat fogok tanulni, hogy felvegyenek

megszakitom a kapcsolataimat az olyan emberekkel, akikkel már rég szakitanom kellett volna

nem vágok többé grimaszokat a fényképeken

és csináltatok egy tetoválást a tarkómra.

Még lenne több fogadalmam is, de jelenleg ennyi jut eszembe, amúgy rossz vagyok az ilyesmiben.

2008. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam fogadkozni, nem azért, mert nem tartom be, hanem mert nem szoktam rá. Felnőttként tudtam meg, hogy ilyen szokás is van, na képzeld, akkor meg már valahogy nem tudott szokásommá válni. Szóval idén is, ahogy eddig, semmit.
2008. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Egészségesebben fogok étkezni ez nem azt jelenti h olyan b@lfasz leszek, mint a fogyókúra kategória kérdezői, hanem h leállok a csokiról, mert nem tesz jót a bőrömnek...

2) Felhívom a barátnőmet, akivel októberben szakítottunk, mert úgy éreztem nem szeretem eléggé, és elmondom, hogy az a szakítás volt életem legnagyobb tévedése, és hogy ő a legfontosabb nekem és az új évet és az azt követőeket vele akarom tölteni...

3) Kicsikét bátrabb leszek és magabiztosabb, bár ez már az elmúlt hónapokban sokat javult + irányba

4) Türelmes leszek a kérdezőkkel és akármilyen idióták nem fogom leszólni őket:D

5) Bekerülök szegedre az egyetemre a legjobb barátommal és a legjobb lány barátommal együtt

2008. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!