Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időt készüljek anatómia...

Mennyi időt készüljek anatómia kollokviumra?

Figyelt kérdés

Elsőéves orvostanhallgató vagyok és nem tudom, hogy mennyi időt hagyjak magamnak az anatómia vizsga felkészülésére. Ha lehet karácsony előtt megcsinálnám, de az azt jelentené, hogy 10 egész napom van készülni. Persze év közben tanultam, meg gondoltam mivel a vizsgáig most van egy hónap, megpróbálok minél többet tanulni. rá, csak az a nehéz, hogy a félév utolsó két hetében nagyon sok a ZH-nk, úgyhogy nem tudom mennyire fog működni.

Ha valaki már csinált orvosin vizsgaidőszakot, segítsen xdd.

Előre is köszönöm!!



2022. nov. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Hova jársz kérdező ? Miből van zh?

Én Pécsre járok , itt nincs első szemeszterben anatómia . Szerintem 10 nap elég rá , ha évközben tanultál rá .

2022. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha évközben tanultál bőven elég a 10 nap, még sok is. Mindig kalkuláld a vizsgatervedbe azt is, hogy a többire is legyen elég időd, illetve ha elsőre nem sikerül el tudj menni újra. Nem érdemes annyit ülni rajta, nagyon félelmetes lehet elsőre és sok a riogatás is (jogosan), de túl kell rajta esni és a többi tárgyra is koncentrálni.
2022. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1es én Szegedre járok. De ez akkor jól hangzik. Csak tényleg nagyon nem tudtam mennyi idō kell egy vizsgára. Köszönöm a válaszaitokat!
2022. nov. 18. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen ! Én gyűlöltem az anatómiát, köszönhetően az intézetnek . Mai napig gyomorgörcsöm van tőle 😒

Remélem neked jobb tapasztalataid lesznek.:)

2022. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!