Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrnek jelentkeztem,...

Rendőrnek jelentkeztem, vizelet mintát adtam, de 1 héttel előtte marihuanat szívtam. A vizsgálat után 1-2 nappal aztmondták minden negatív. Akkor mostmár ne várjak meglepetésekre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha minden negatív, akkor ne. de ha nem szívod rendszeresen, egyszeri alkalom volt, akkor amúgy se találhattak volna semmit.
2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát hétvégenkénként 1-2 cigi,de mostmár azzal is leálltam...
2010. szept. 29. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendőr akarsz lenni és marihuanát szívsz? na szép mondhatom. ez olyan mint a piromániás-tűzoltó. tüzet csinál,majd tüzet olt.jól gondold meg h mit szeretnél.
2010. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát igen mai rendőrök ilyen trógerekből toborozódnak,vajon mért ilyen a közbiztonság?... nálunk is nemrég gajjra törtek egy buszmegállót meg egy rendőrkocsit,mer éjszaka unatkoztak és a városba versenyeztek azt egyik elszállt azt tarolt mindent
2010. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!