Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy hogy hiányzik...

Más is érzi úgy hogy hiányzik neki az iskola?

Figyelt kérdés

22 évesen az idén kezdtem el dolgozni, de sokszor gondolok arra, hogy milyen jó volt iskolában lenni. Nem volt ennyi gondom meg ott még órákon el lehetett hülyéskedni komolyabb következmény nélkül. Annyi stressz van a melóban, meg el is van fáradva az ember fizikailag. Meg ennek komoly tétje is van, megélhetésről is szól.

Mindig mondta anyám, hogy örüljek, hogy tanulhatok. Ezt korábban sose értettem, meg nem is mentem továbbtanulni középiskola után. Mostanra már lecsapódott miért mondta ezeket. De néha úgy érzem jól jönne egy diploma.

Tényleg olyan jó lenne visszaülni az iskolapadba kicsit. Más is érez így?



2022. nov. 24. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak viszonyítás kérdése, a megfeszített tanulás és napi 8-10 órányi egyetemi órahallgatás majd vizsgákra készülés is ugyanúgy fárasztó és kimerítő mentálisan. Egyetemre még bármikor jelentkezhetsz a jövőben, vagy ha nincs elég pontszámod akkor újraérettségizel egyes tárgyakból, a lehetőség adott.
2022. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor az 59-éves osztályfőnökünk átadta az érettségi bizonyítványokat, többek között ezt mondta:

-Kívánom, hogy soha ne vágyakozzatok vissza az iskolába...

A megrökönyödött arcunkon bizonyára látta szavai negatív hatását, ezért mosolyogva így folytatta:

- Ezt azért kívánom Nektek, hogy az életben jobb sorsotok legyen, mint itt, az iskolában.

2022. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
50 éve nekem mindig mondogatták, hogy örülj neki, amíg iskolába jársz, addig van a legjobb dolgod. Akkor nem hittem el...
2022. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Beletettem apait anyait az iskolában / egyetemen ezért számomra sokkal könnyebb a munka világa és mellette még (jó) fizetésem is van
2022. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!