Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Szatmárnémetiben...

Hol lehet Szatmárnémetiben animés cuccokat kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra gondolok hogy esetleg lehet valahol kapni mangákat/bl könyveket? És akár egy olyan ahol vannak animés pulcsik, pólok stb..?

2022. nov. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem hallottam még erről a helyről viszont ha nincs külön animés akkor a legegyszerűbb ha rendelsz. Így szerintem több mindent találsz mintha egy boltban néznéd.
2022. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Cropp-ban a plázában szokott lenni Naruto-s, Death note-os pulcsi, póló, néha más animékből is láttam, pl. One piece, illetve néha láttam a carefour-ban kiállítva animés figurákat, inkább One piece és Naruto ott is.

Máshol nem nagyon fogsz lelni, ha más érdekelne, akkor mindenképp neten keresgélj és ha néha jársz Kolozsváron, ott szoktak lenni a Iuliusban mangák, figurák.

Esetleg, ha még érdekelnek dolgok írj nyugodtan privátban, szatmári vagyok!

2022. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:))
2022. nov. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!