Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deichmannban vettem egy velúr...

Deichmannban vettem egy velúr bőr bakancsot, milyen vízlepergető viaszos impregnáló kell rá?

Figyelt kérdés
1400 ft-ért akarta az eladó lefújni, de mondtam hogy nem kell, 2 fújásért nem fizettem ennyit. Nem volt a boltban kapható úgyhogy nem tudtam még venni. Ez azért kellene hogy ne ázzon majd át. Hol tudnék venni rá ilyen viaszos lekezelőt?
2022. nov. 25. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Visszamész ahol vetted és ott a pultnál adnak ápolókat. Egyik olyan cipőbolt, ahol vannak is velur kezeléséhez is ápolók.


100%-os védelmet egyik se ad, ahogyan a textíl ruhák se vízhatlanok.


A velur divat anyag. Máskor fontold meg mit veszel és milyen szerepet tölt be az adott cipő.


Nekem is van velur cipőm, ám azt autós közlekedéskor használom vagy/és alkalomra.

Alapon pedig bőr, műbőr cipőt hordok.

2022. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Téli bakancs, de nincs jelentősége egyébként hogy vízhatlan legyen, mert kocsival járok, ha meg szakadó eső van, nyilván nem gyalogolok. És pocsolyába se tervezek lépni, tehát így átgondolva nincs is értelme vízhatlanítani. Az eladó erősködött hogy kell, mert átázik.
2022. nov. 25. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy ilyet, vagy hasonló impregnáló sprayt:


[link]

2022. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg box vagy impregnáló spray.
2022. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!