Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el hogy szingli...

Hogy fogadjam el hogy szingli maradok életem végéig?

Figyelt kérdés
Nem szeretnén részletezni de minden nő visszautasít amit meg is tudok érteni! Bármennyire vagyok optimista, tudom hogy 1 csaj se fog velem összejönni... viszont az hogy 1 barátnőm legyen és későbbiekben feleségem gyermekem, ez a vágy megvan bennem és nem igazán tudom kiölni! Esetleg valami tipp van arra hogy ezt az érzest kiöljem magamból?

2022. nov. 25. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Jönni fog, akárhogy is nézel ki.. szerelem olyan, mint egy lepke, ha hajkurászod akkor elrepül, de ha nyugton vagy akkor rászáll a válladra.. 😁
2022. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Részletek nélkül nehéz erre válaszolni. Azt írod minden lány visszautasít, és ezt te meg is tudod érteni. Nem tudom mi lehet veled a probléma . (viselkedés , külső, ne adj Isten egészségügyi).Bármi is a gond próbálj meg rajta változtatni--- persze csak ha tudsz!! Az ember társas lény, ez elvileg belénk van kódolva. Az hogy valaki családra ,és gyerekekre vágyik az érthető.

De ha ez nálad valamilyen oknál fogva tényleg megvalósíthatatlan , magát a vágyat nehéz lesz --kiölni -- magadból, külső segítség nélkül. Hosszú idő, és lehet szakember is kell majd hozzá .

2022. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lucifer-666 ***** válasza:
74%

Szerintem én nem vagyok olyan ronda, annyira szegény sem, és soha senki nem utasított vissza, viszont hasonló helyzetben vagyok.

Elkeserítő...

2022. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
Társkeresőre fel! Most!
2022. nov. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem marad örökre szingli csak az aki az akár lenni saját döntésből
2022. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz! Nagyon sokat tud segíteni az ilyen problémákban.


Az, hogy meg is tudod érteni, hogy nem kellesz senkinek súlyos önértékelési problémát jelent. Ha te is így gondolkodsz saját magadról, akkor más miért akarna veled lenni? Hogy az önsajnálatodat hallgassa soha el nem fogyó lelkesedéssel és csodálattal?

Ez nem így működik!


Más emberek akkor akarnának veled lenni, ha megismernék az értékeidet és ezek tetszenének nekik. Ehhez viszont először neked kéne tisztába kerülnöd ezekkel az értékekkel és meg kéne tanulnod ezeket az értékeket megmutatni másoknak, hogy ők esélyt kapjanak érdeklődni irántad, megkedvelni téged.

Ha már te magad is úgy állsz a saját értékeidhez, hogy megérted, miért nem akarnak veled lenni, akkor eleve nem is lehetsz képes ennél többet megmutatni magadból nekik.


Ha igazad van és tényleg nem vagy elég értékes, akkor azon kéne dolgoznod, hogy értékesebb legyél. Tanulj, képezd magad, fejleszd a képességeidet, hogy jobbá, értékesebbé válj! (Ami minden emberre bőven ráfér, mert még a legtökéletesebb embereknek is nagyon sok további fejlődési lehetőségük van és senkinek nem lenne szabad beérnie azzal a szinttel, ahová már eljutott, mert mindig van hová tovább fejlődni.)


Ha tévedsz az önértékelésedben és már most is értékesebb vagy annál, mint hiszed, csak te magad sem vagy tisztában a saját értékeiddel (ami a legtöbb ember esetében igaz szokott lenni), akkor érdemes a fejlődést az önismerettel, önértékeléssel, önbecsüléssel kezdeni (amik nem azonos fogalmak, úgyhogy már ezek különbségeinek felfedezése is komoly fejlődés a legtöbb ember számára), aztán érdemes a kommunikációval és egyéb készségek területén tovább haladni.


Ha önmagaddal egyenesbe jössz és a saját értékeiddel tisztába kerülsz, utána sokkal több esélyed van olyan valakit találnod, aki ezeket az értékeket értékelni is tudja.

Utána sem fog feltétlenül könnyen, vagy gyorsan menni. De nagyban megkönnyítheti a keresést, ha legalább nem rossz helyen és rossz módszerrel keresel.


Menj el egy pszichológushoz, nagyon sokat tud segíteni az önismereti részében is, meg abban is, hogy a saját értékeidet hogyan tudod másokkal megismertetni!

2022. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!