Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magántanuló szeretnék lenni....

Magántanuló szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hiányzok, mert van egy 6 éves húgom, aki még ovis. A húgom állandóan beteg, megy 2-3 napot és már megbetegszik. A nővéremmel próbáljuk kivédeni, de csak nagyon ritkán sikerül. Ebben az évben is már rengeteget hiányoztam, és hiába pótolok mint az állat, mindig van mi miatt pánikolni, hogy mi lesz ha egy dolgozatra valamit nem fogok tudni. Mindig elkell kérnünk valakitől, hogy erre meg erre a dolgozatra miből kell készülni. Hétfőn megyek suliba, és már megint az utolsó pillanatban kell bemagoljam, amit tudni kell. Egyszerűen maximum 2 hétig bírom, és már megint beteg vagyok. Tavaly is rengeteget hiányoztam. Már idegesítő, hogy valamiről mindig lemaradok. A szüleim biztos nem egyeznének bele hogy magántanuló legyek. De én már nem bírom hogy állandóan hiányzok, és soha nem értem hogy most mit tanulunk. Mit csináljak?

2022. nov. 26. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A magántanulói státusz lehetséges indokait nagyon leszűkítették. Szülői támogatás nélkül meg amúgy is esélytelen lenne, ha amúgy lehetne.
2022. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Erősítsd meg az immunrendszered (amúgy a sok ovis fertőzés is segít ebben).


És amíg otthon vagy betegen, addig is "magántanuló" vagy, minden nap haladhatsz a többiekkel, nem kell az utolsó pillanatban kapkodni.


Hiszen ha magántanuló lennél, akkor is betegeskednél a húgod miatt, tehát igazából nem oldana meg semmit a státusz. Így legalább összetart a tanmenet, van valami kereted és segítséged a haladáshoz.

2022. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!