Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megér ez ennyi pénzt?

Megér ez ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Nagyon odavagyok alapból a legokért meg főleg a hajókért és olyan szép előben de nem tudom hogy ár-értékben ez mégiy hol helyezkedik el. Nem vagyok nagy lego szaki.

Rola lenne szo:

[link]


2022. nov. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mit engedhetsz meg magadnak, de én személy szerint dobtam egy hátast, amikor megláttam az árát. Ennyiből én inkább telefont vennék, de embere válogatja.
2022. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy anyagilag megengedhetném. Mert jelenleg elég stabilan állok. Mármint nincs okom panaszra. Igen nekem is ez a bajom, hogy ha belegondolok mennyi minden másra is lehetne költeni akkor elbizonytalanodok. De jelenleg nagyon nem tudom mi másra adhatnám ki. A rakjak félre meg hát szerintem annyira nem működik mert elinflálódik a francba és inkább veszek valamit ami tetszik mintsem, spórolok a végtelenségig aztán azon kapom magam ,hogy alig ér valamit a pénzem. A befektetésekhez meg sajnos nem értek....
2022. nov. 26. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak esküszöm olyan érzésem van, hogy hülyének fognak nézni ha megveszem mert nekem tetszik és kiadok rá ennyit... de az én szememben van eszmei értéke meg élményt is adna összerakni de tényleg nagyon durva ez az ár.. és nagyon rágódok rajta.
2022. nov. 26. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért tudnék hova tenni 260k-t. Viszont ha megveszed, összerakod, és ez örömet okoz neked, akkor még mindig van lehetőséged eladni utána, persze ezen az áron alul. Biztos van olyan, aki megvenné. A félretevésről és a befektetésről pedig csak annyit, hogy létezik deviza, arany, stb. amiben tarthatod a pénzed. Hozzáértés nélkül pedig ne is gondolkodj más, komolyabb befektetésekben, mert az úgy tuti bukó lesz.
2022. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyba mennyire éri meg? Nyilván hosszú távon gyarapodik jól a pénzed. Én azt hallottam az aranyba fektetés az inkánn csak arra jó hogy ne inflálódjon el a pénzem. Mondjuk már az sem rossz. Hol lehet aranyba fektetni, gondolom rendesen nem online kell, vagy?


Az igazság az hogy én úgy élek hogy van félre rakva egy x összeg amihez hozzáférek ha baj van de amugy hónapról hónapra el szoktam költeni kb mindent ami nincs félre téve.

2022. nov. 26. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami félre van téve, abból vehetsz pl. aranylapokat (jobb esetben tömböket), ez online nem fog menni, neked kell odamenned érte. Az biztosan nem fog elinflálódni, ellenben így kamatozni sem. A társadalom nagy része így él, vagy akár rosszabbul.
2022. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt megveszed, akkor se fog kamatozni, meg az értékét megtartani se. Lesz valamid, amit egy hét után megunsz, és kidobtál egy halom pénzt. Még telefon esetében se tartom normális dolognak, hogy ennyiért vegyen valaki, mert egy év után már régi szr lesz, nem lehet vele nagyképűsködni a haverok előtt.

A pénzt azt nem fontos elkölteni. Ha van feleslegben, ami nem szükséges a megélhetésedhez, befektetheted, érdeklődj bankban. Ott se biztos, hogy tartja az értékét, de még mindig nagyobb rá az esély, mint ha kihajigálod így az ablakon, valami teljesen felesleges dologra, ami nélkül valószínűleg életben tudnál maradni. Oké, szórakozásra is lehet költeni, de ez szerintem már sok ilyen célra. Hidd el nekem, meg fogod unni, amint megvetted. (Mert miért pont te lennél az egyetlen, aki nem?)

2022. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 A telefonokról csak annyit, hogy negyedik éve gyűröm a Note 10-esemet, nem felvágás céljából vettem, és még most is remekül működik. Persze lehet azt gondolni, hogy az olcsó sz*rokkal jobban jársz, csak azokat bizony, ahogy leírtad, évente cserélgetni kell.
2022. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!