Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok rendelni Zalandorol?

Hogyan tudok rendelni Zalandorol?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy elég drága cipőt megrendelni. A nike oldalán én a Zalandon találtam méretben megfelelőt, a Zalandon viszont kicsit olcsóbb, onnan szeretnèm megrendelni. Viszont ha rámegyek a méretre majd a vásárlásra, egyszerűen azt írja ki, hogy valami hiba történt, próbáljam újra később. Miért lehetséges ez?

2022. nov. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami hiba történt, próbáld újra később.
2022. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos velem is ugyanez történt.😞Már egy hónapja szeretnék a Zalandoról egy Nike cipőt megrendelni, de nekem se engedi. Esetleg nálad azóta változott a helyzet, vagy találtál rá valami megoldást ?
2022. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta 2x leakciózták azt a cipőt, amit amúgy nem lehet megrendelni semmilyen méretben. Pl 44.5 méretből azt jelzi egy hete hogy van 2 db még, de valójában egy sincs. Írtam nekik e-mailt, kb egy hete, amiben szóvátettem, hogy ez vásárló megtévesztése. Legalább vennék le, hogy elérhető.. illetve miért akciózzák le, ha nem lehet kapni?! Nem is értem.. úgyhogy semmi előrelépés :/
2022. dec. 7. 09:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!