Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SSO játékosok, tudnátok...

SSO játékosok, tudnátok /ismét/ segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy van egy klubbom, de nem igazán aktívak. (csak 1-2 tag) Szerintetek

- oszlassam fel

- vagy csak töröljem ki azokat akik nem igazán aktívak, és keressek új, aktív tagokat?


Válaszokat előre is köszönöm <3



2022. dec. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

1-2 inaktív tag nem a világvége

Inkább azt mondom, várj, lehet van oka annak, amiért nem lépnek be

2022. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én arra értettem az 1-2 tagot hogy csak annyi AKTÍV, de azért köszönöm
2022. dec. 4. 15:22
 3/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Szeretnéd megtartani a klubbot?
2022. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, mert ennek így semmi értelme, de ezt én hoztam létre, és azért vagyok ilyen rossz helyzetbe :(


mert:

- már megvan a klubb szett/ló

- koreo is

- csak nagyon inaktívak

2022. dec. 4. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg klub van, elég nehéz népszerűnek lenni
2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól csinálod. Bocsánat, hogy ezt mondom, de nem mindenki alkalmas vezetőnek. Tőlünk is nagyon sokan léptek ki azzal a szándékkal, hogy inkább saját klubot csinálnak, aztán két hét múlva könyörögtek, hogy vegyük vissza, mert nem jött össze. Nem vettük, benne van a szabályzatunkban, hogy aki egyszer kilépett többet nem jöhet vissza. Egyszerű az oka, az ilyenek előbb-utóbb ismét lelépnek máshova. Egy stabil klub alapja pedig a hűséges tagok és a jó vezetőség. Szerintem inkább lépj be egy meglévőbe, de jól válaszd meg, mert elég sok helyen neked kell alkalmazkodni a klubhoz, nem ők alkalmazkodnak hozzád. Ez pedig idővel gondot fog okozni, tapasztalat.

Üdv,

Egy több mint egy éve stabilan működő klub elnökhelyettese

2023. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi baj, köszönöm a véleményedet, és azóta már töröltem és beléptem egy barátom klubjába, ahol most 10-11 en vagyunk és majdnem mindenkit én vettem be, úgyhogy mostmár minden jól megy, és remélem meg is marad <3
2023. máj. 29. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!